Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig långklänning med v-ringning - Säljer en romantisk långklänning med blommigt mönster i rosa, beige och gult. Klänningen har v-ringning, smala axelband och en luftig passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Blommig rosa långklänning med v-ringning - Säljer en långklänning med rosa blommigt mönster.
Blommig kortklänning med v-ringning - Superfin kortklänning från H&M med plisserat tyg, v-ringning och trekvartsärmar. Klänningen har ett romantiskt blommönster i rosa, grönt och gult på en ljusbeige bas. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Endast använd en gång, så gott som ny
Blommig långklänning med v-ringning - Långklänning med v-ringning och korta puffärmar. Klänningen har ett färgstarkt blommönster i rosa, rött och lila på vit botten. Resår i midjan ger en snygg siluett och materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varmare dagar.
Blommig sommarklänning med v-ringning - Färgglad blommig klänning med v-ringad hals och smala axelband. Klänningen har en vit bas med stora blommor i rosa, lila, gul, grön och röd. Den är lätt utställd och slutar ovanför knäna, perfekt för varma dagar.
Kriszta

Blommig långklänning med v-ringning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Romantisk långklänning i ljusbeige med blommigt mönster i rosa och grönt. Djup v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Klänningen har en feminin siluett och lätt puffade axlar.🩷

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Prickig klänning  - Supersöt vitprickg klänning som aldrig är använd!💓
Vit plisserad volangklänning - Säljer denna så sjukt fina och eftertraktade klänningen från Zara, såååå fin till studenten!! 💓💓💓Kom med prisförslag!! 🙏🏼💓
Vit och blå blommig kortklänning - Supersöt axelbandslös kortklänning i vitt med blått blommönster. Lätt och luftig vid kjol-delen. ribbad vid ryggen så den åker inte ner. aldrig använd.
showpo klänning - säljer min min sååå fina showpo klänning. Helt slutsåld på hemsidan, köptes för 1100 & endast använd 1 gång! Storlek 34. Perfekt studentklänning💌
Blåvit randig kort sommarklänning - Supersöt blåvit randig klänning med tunna axelband och v-ringning. Modellen är kort och har en volang nertill som ger en luftig känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med sandaler eller sneakers. Så fin! 💕
Gul omlottklänning med volanger - KOM MED PRISFÖRSLAG!! Säljer en ljusgul kortklänning med flera lager volanger och oneshoulder-design. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för sommarens varma dagar. Materialet känns lätt och svalt mot huden och ger en fräsch vibe. Väldigt populär och trendig.