Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
One shoulder klänning  - AS SNYGG one shoulder klänning ifrån zara! Aldrig använd, helt ny! Slutsåld💕💙🥺Det är en dubbel storlek ifrån zara som är M-L men jag har vanligtvis XS-S.
One shoulder klänning - Super söt one shoulder klänning! Den är i storlek m men skulle säga att den är ganska liten i storlek och därmed även passar s💕
Mörklila one shoulder klänning - Säljer en mörklila one shoulder klänning med snygga volangdetaljer längs axelbandet. Klänningen är kort och har en draperad överdel som ger en elegant look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och stilren stil.
Blå one-shoulder klänning  - Säljer en superfin klänning från mango, den är lite liten där uppe för mig därför den sitter lite skumt på bilden. Köpt från mangos barnavdelning men storlek S. Använd en gång!❤️
One shoulder Klänning  - One shoulder klänning ifrån hm. Aldrig använd och prislapp kvar.
one shoulder klänning - såå fin klänning från zara💙 aldrig använd endast testad! Perfekt till sommaren/midsommar