Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Säljer denna snygga sommar klänningen! (Bra skick) - Använd 1 gång.  Bekväm. Storlek S!
Sommarklänning vit i fint skick - Sommarklänning vit i fint skick
Vit mönstrad sommarklänning från Marina - Supersöt vit klänning med abstrakt mönster i grått och guld från en butik i spanien, Marina. Klänningen har smala axelband med knyt, volangdetaljer och en luftig passform. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och trendig look.
Mönstrad sommarklänning  - Sjuktvacker klänning som tyvärr var för stor för mug. Jag missade datum för returnering så den är helt ny och aldrig använd. Ludtig och passar för sommaren. Storlek EU 38 (Jag är 166cm, det var rätt längd men för stor på mig som brukar ha s/xs)
Vit klänning bra skick - Vit klänning i bra skick perfekt nu till sommaren
Vit och marinblå mönstrad sommarklänning - Snygg ärmlös kortklänning i vitt med marinblått grafiskt mönster och dekorativ bård längst ner. Klänningen har rak passform och rund halsringning, perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, vilket gör den superbekväm att bära.
Mönstrad sommarklänning - Vit klänning med svart mönster. Har använts en gång. Perfekt till sommarfesten. Materialet är viskos och bomull.
Bröllopsklänning i bra skick 34-38 bara 3000 - klänningen bar bara i 2 timmar för en fotografering det är som nytt men har en sminkflack som är lätt att tvätta av om du är intresserad av fler bilder eller något annat bara fråga
Mönstrad sommarklänning i bra skick!
Mönstrad sommarklänning i bra skick! - 89 Mönstrad sommarklänning i bra skick! - 90 Mönstrad sommarklänning i bra skick! - 91

Mönstrad sommarklänning i bra skick!

Storlek: S
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sval sommarklänning med vackert mönster. Vit och blå färg. 🤍💙 Storlek S. Från DM Retro. Har ärmar men det är ett ”cut” vid axlarna så axlarna blir bara när man bär klänningen vilket är väldigt fint. 🥰 Går att knyta vid halsen med (se bild) om man vill. 👌🏼 Frakt tillkommer. 🤍

ida
ida
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Set  - Supergulligt set från Zara💞💞 topp och kjol men ser ut som klänning ihop!!
Vit kort klänning - Endast testad, köpt för 1300kr
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken