Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Balklänning från dressroom
3300 SEK
Säljer min guldiga balklänning från Dressroom. Klänningen har en helt öppen rygg med justerbara band och är lite längre baktill. Jag är 170 cm och har 5 cm klack på bilden. Den är använd endast en gång och är fortfarande i mycket gott skick, helt ren och fri från fläckar eller smuts. Paljetterna är generellt i mycket bra skick trots att de är känsliga, men några har lossnat längst ner på sidan av klänningen där den släpats mot marken. Nypris: 4 990 kr.
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.