Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kortklänning med glittriga detaljer från Amisu - Säljer en svart kortklänning från Amisu med glittriga ränder i guld  på axelbanden och överdelen. Klänningen har omlott-detalj upptill och en tight passform som framhäver figuren. Perfekt för dig som vill sticka ut med stil.
Svart tight kortklänning från Amisu - Svart tight kortklänning från Amisu i storlek 32. Klänningen har smala axelband och är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch. Enkel och stilren modell som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart kort klänning från Amisu - Supersnygg svart kort klänning från Amisu med ormskinnsmönster och dragkedja framtill. Axelbandslös modell med markerad byst och utställd kjol. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy look. Köp via Swish + frakt (ej köp nu) eller direkt via vinted @moa.06 (pga plicks nya avgifterk) 🩷
Svart ribbad kortklänning från Amisu - Svart tight ribbad klänning från Amisu med smala axelband och rak urringning. Kort modell som sitter slimmat mot kroppen och är perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Mjuk och stretchig bomullsmix som känns skön mot huden. Använd få gånger därför jag säljer 💕
Svart smockad kortklänning Amisu - Säljer en svart smockad klänning från Amisu med kort ärm och offshoulder-design. Änvänd 3gånger
Svart glittrig klänning från Amisu - Säljer en superfin svart glittrig klänning från Amisu. Klänningen har långa ärmar och en snygg omlott-design framtill. Perfekt för festliga tillfällen med sin glittriga look. Den har en dragkedja.
Svart glittrig axelbandslös klänning från Amisu - Säljer en svart axelbandslös klänning från Amisu med glittriga detaljer. Klänningen har en tight passform och är perfekt för festliga tillfällen. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm känsla.
Svart långklänning från Amisu - En stilren svart långklänning från Amisu med smala axelband och enkel, rak passform och slits. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha en klänning som är lätt att matcha med accessoarer. Mjuk och skön mot huden.
Svart glittrig kortklänning från Amisu
Svart glittrig kortklänning från Amisu - 0 Svart glittrig kortklänning från Amisu - 1 Svart glittrig kortklänning från Amisu - 2

Svart glittrig kortklänning från Amisu

Storlek: EU 36
Kategori: Klänningar
Märke: AMISU
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart kortklänning från Amisu med långa ärmar och djup v-ringning. Klänningen är täckt av glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Materialet är mjukt och följsamt, perfekt för att sticka ut. Passformen är normal och klänningen har en snygg siluett.

Cathy Ramos
Cathy Ramos
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Blå miniklänning - Super fin och trendig klänning perfekt för både vardag och högtid som t.ex sommar. Storlek S men går att töja in och ut så passar mindre och större beroende på hur man vill att den sitter. Köpt på vinted men inte haft tillfälle att ha på mig den så den är du superbra skick!
Vit plisserad volangklänning från Zara - Så sjukt fin och populär klänning från Zara i storlek S 💓💓
Svart glittrig one shoulder klänning - Supersnygg svart kortklänning från MANGO med glittriga detaljer och volangkant nertill. One shoulder-design med en ärm och tight passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik look. Materialet känns lätt och har en skimrande finish.
By Emilina studentklänning - Superfin vit kort volang klänning! 💗den är i väldigt bra skick, utan defekter, jag köpte den för några veckor sedan här på plick, bilderna är inte mina! Perfekt till studenten❤️
Zara klänning - Populär klänning från Zara endast använd 1 gång! Står storlek L men passar mig som vanligtvis har S eller M🩷
Ljusrosa balklänning - Lägger ut denna annons igen då de är många som är intresserade i att bara köpa en utav klänningarna. I denna annons säljer jag alltså bara den rosa!
Mini volangklänning - Supersöt volangklänning från Gina tricot 14+, helt ny med prislapp aldrig använd bara testad, helt slutsåld. Skriv om ni har frågor💕nypris 330kr
Rosa kortklänning från Gina Tricot - Säljer en söt kortklänning från Gina Tricot i storlek S. Klänningen har ett smockat liv och volang nedtill, med ett rosa och ljusgult mönster som ger en fräsch och somrig vibe. Materialet är mjuk bomull och passformen är otrolig och sitter jätte bra💕