Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - Klänning från Nelly använd bara en gång. Normal i storlek och är i mycket bra skick. Svart grå färger.
Klänning - Superfin fest klänning ifrån Nelly🎀 Helt oanvänd och ny, prislappar kvar ! Nypris 449kr💞
Klänning - Klänning från Kappahl aldrig använd, prislapp är kvar på. Ord. Priset är 599kr säljer till 200kr. Normal i storlek och är jätte fin på.
Klänning - Glittrig snygg klänning med öppen rygg
Klänning  - Säljer denna sommar klänningen från NA-KD. Använd endast 2 gånger. Jätte söt!! Pris kan diskuteras
Klänning - Klänning från new look i häftigt röd färg och volanger på armarna. Använd bara en gång, bekväm och normal i storlek.
Klänning  - Letar du efter det ultimata statement-plagget för ditt nästa evenemang? Sök inte längre! Vår ärmlösa, rygglösa festklänning utstrålar elegans och sofistikering. Med sin eleganta design och smickrande silhuett är denna klänning perfekt för att göra en
Klänning - Klänning från H&M aldrig använd. Normal i storlek och i fin senapsgul färg.
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin klänning från nakd

Rialta Musliu
Rialta Musliu
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Vit klänning med puffärm showpo - Hej! SÖKER denna klänning från showpo i antingen storlek S eller XS, betalar bra