Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marseille dress Adoore/ helt oanvänd med lapp kvar - Helt oanvänd med lapp kvar. Storlek 38.
Helt oanvänd Adoore Almeria Dress med lapp kvar - Elegant långklänning i champagnefärgad satin med slits på sidan. Klänningen har en asymmetrisk axelbandslös design med en axelrem och draperad halsringning. Snygg, figurnära passform som ger en lyxig känsla till looken.
Oanvänd playsuit (lappar kvar)  - Oanvänd röd jumpsuit / playsuit / byxdress från NAKD. Köpte men var för liten & glömde skicka tillbaka så lapparna är fortfarande på ❤️ band som man knyter i midjan. Storlek XS men passar XS-S
Zara klänning (lappen kvar)  - Säljer nu min helt oanvända volang klänning från zara med lappen kvar, den är i storlek M men skulle säga att den går att anpassa till fler storlekar eftersom att man knyter den i nacken. Säljer den för att den har inte kommit till anvädning💛
Ny klänning med lappen kvar  - Nyskick
Svart långklänning - Lappen kvar - Oanvänd svart långklänning med djup v-ringning och öppen rygg. Säljer då returtiden gick ut. Nypris 789kr 🪩🖤
Oanvänd med lappar kvar!
Oanvänd med lappar kvar! - 89 Oanvänd med lappar kvar! - 90 Oanvänd med lappar kvar! - 91

Oanvänd med lappar kvar!

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd klänning med lappar kvar från Nelly. Storlek Medium.

Amanda Hyytiäinen
Amanda Hyytiäinen
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Kommer inte riktigt ihåg vad jag köpte den för men den var ganska dyr. Använt 1 gång! 💗köp direkt!!😽
Ljusgul balklänning från hello Molly  - Snygg ljusgul långklänning, endast använd en gång💓 passa på att köpa inför balen!!
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Marinblå spetstopp omlott - Säljer en marinblå topp i spets bara testad från Nelly
Set  - Supergulligt set från Zara💞💞 topp och kjol men ser ut som klänning ihop!!
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken