Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul klänning från H&M - Säljer denna super söta och populära klänningen ifrån H&M som är helt slutsåld på hemsidan😍Den är helt oanvänd och har prislappen kvar💕Storlek M men passar också S om man vill ha den lite mer ”flowy”🥰 Säljer för 150kr (nypris 300kr)! Hör av dig om du är intresserad eller har frågor💕⚠️OBS KÖPAREN STÅR FÖR FRAKT OM DET TILLKOMMER!
H&M klänning  - INTRESSEKOLL! På min fina klänning från hm! I fint skick! Färgen är grå/beige. Kom med prisförslag! 💕💕   INGA SKAMBUD!
H&M klänning  - Helt ny h&m klänning som endast är använd 1 gång. Säljer då jag har för många klänningar. Postbevis skickas såklart.💚
Gul klänning från H&M - Så fin gul klänning från H&M med volangdetaljer och v-ringning. Perfekt för sommaren! Endast använd en gång under midsommar
Champagnefärgad kort klänning H&M - Säljer en fluffig och champagnefärgad kort klänning från H&M med puffiga korta armar. Denna är m man jag har vanligtvis s och den passar!
Gul ärmlös klänning från H&M - Snygg gul ärmlös klänning med rund halsringning och en öppen rygg. Klänningen har en utställd kjol. Perfekt för sommaren. Helt ny, prislappen kvar. Nypris 99 kr.
Mönstrad klänning från H&M - Klänning från H&M med grafiskt mönster i svart, gult och beige. Klänningen har trekvartsärm och en lös passform. Materialet är lätt och känns skönt mot huden, perfekt för dig som gillar unika prints och bekväma plagg. Har även ett tunnt svart innertyg, se sista bilden. Går att använda som tunika eller kort klänning beroende på storlek.
H&M klänning
H&M klänning - 89 H&M klänning - 90 H&M klänning - 91

H&M klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Gul

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin sommarklänning i linne från H&M!💓💓 Köparen står för frakt🫶🏼🫶🏼

luvateike
luvateike
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart glittrig oneshoulder klänning rosett - Svart glittrig mini-klänning från H&M med en stor rosett framtill, oneshoulder. Även silikonremsa inuti (sista bilden) så den sitter uppe extra bra! Helt oanvänd, perfekt till jul, nyår och fest🖤✨🪩finns ej att köpa längre
Satinklänning - Klänning i satin från Edikted, helt ny med lappen kvar. Köpte för 515!!
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!
Studentklänning  - Sååå fin klänning från ida Sjöstedt! Passar perfekt tilö studenten eller andra arrangemang😍🩷 den är i storlek 40 men har ett knytband så den passar även s-m
Glittrig svart bandeuklänning - Perfekta nyårsklänningen✨🥂 Bara använd en gång och nypris är över 1000 kr🥰 köpt på Revolve
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Rosa volangklänning med oneshoulder - Supersöt rosa kortklänning med flera lager volanger och oneshoulder-design. Klänningen är ärmlös och har en luftig, flowy känsla tack vare det tunna materialet. Perfekt för dig som gillar romantisk och lekfull stil.