Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jätte fin klänning  - Jätte fin klänning som används en gång!! Om du har några frågor är de bara att kontakta mig 🩷🩷
Jätte fin lång klänning - Andvänder aldrig
JÄTTE FIN VIT KLÄNNING!! - Säljer denna vita klänningen ifrån hm som är en gammal modell som inte finns att köpa längre!!
Jätte fin klänning  - Säljer denna oerhört fina klänningen, den är i stolek S men jag själv är inte så bekväm i den eftersom den åker upp och blir lite kort, underbar färg och köpt för 200kr, Använd 1 gång. Pris kan såklart diskuteras
Jätte fin svart klänning - Jätte fin svart klänning! Perfekt till en sommar kväll. !OANVÄND! Köpte för 300 säljer därmed för 150kr. Pris går att diskutera! Säljer eftersom den är för liten.
Jätte fin klänning!! - Säljer denna fina klänningen då jag inte har användning till den aldirg använt!! Jätte fin detalj i ryggen😍
Jätte fin klänning  - Säljer denna helt oanvända klänning för att den inte passar
Jätte fin klänning
Jätte fin klänning - 89 Jätte fin klänning - 90 Jätte fin klänning - 91

Jätte fin klänning

Storlek: 36/S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

HM klänning i storlek 36. Säljes pågrund av för liten på mig

Julia Jonneryd
Julia Jonneryd
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S