Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning  - Supersnygg ljusgrön långklänning från ADOORE. Klänning är endast använt vid ett tillfälle. På sista bilden kan man se ett litet märke på bandet där sömmen satt tidigare , syns knappt när man har den på. Annars i fint skick! Man kan ha den även off-shoulder! Mått: längd från axeln är 147,5 cm, bröst 85cm, midja 66 cm, höft : 94cm.
Adoore klänning - Säljer denna superfina adooreklänning som endast är använd 1 gång💕 två knappar är borta men det går att laga med två nya knappar som tillkommer
Klänning från adoore  - Säljer denna såå drömmiga blå klänningen från adoore 💙🦋använd en gång, som ny💙 köpt för 1500kr
Adoore klänning - SÖKER!!!.
Adoore klänning - Säljer denna helt nya adoore klänningen med prislappar kvar då den tyvärr var för liten för mig. Klänningen är aldrig använd utan bara provad. Skriv för mer bilder eller funderingar :)
ADOORE KLÄNNING - ADOORE klänning- helvit, lång & NYSKICK. Använd 1 gång. kvitto, knappar, tråd och lappar som satt på klänningen ska finnas kvar om det önskas följa med. På bilen har jag ej knäppt två knappt för den va lite för tajt för mig! Jag köpte den för 1900kr. Pris KAN diskuteras, men inte orimliga bud. !! Köpare står för frakt!!
Adoore klänning - Superfin långklänning i vit med små röda blommor, v-ringning och markerad midja. Det går att vika upp ärmarna som jag gjort på första bilden men funkar både och såklart. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Använd 1 gång
Adoore klänning - Helt ny Adoore klänning endast testad, lapparna kvar. Modell Vellore dress 🩷helt slutsåld! Denna är gul.
Adoore klänning
Adoore klänning - 89 Adoore klänning - 90

Adoore klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Adoore klänning köpt för 1400 kr. Använd ca 2 gånger endast💕

Tindra Westermark
Tindra Westermark
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
zara klänning - svart zara klänning med spets
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.