Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silvrig balklänning - Så fin balklänning som ger lite kimono vibe, kommer med ett brett skärp som man knyter. Använd 2 gånger, på min egna studentbal och ett nyår därefter. Såå fin. Silverskimrande
Silvrig balklänning  - Säljer denna asfina silvriga balklänning med volanger. Har en liten slits på ena sidan vilket gör det enklare att gå. Justerbara band. Storlek 38 och sitter bra på mig som har S!
Silvrig balklänning mango  - Silvrig/skimrig. Säljer nu min balklänning från mango, nypris 1 500kr! Endast använd en gång, inga defekter förutom lite sminkfläckar på INSIDAN så inget som syns. Storleken är S och är 172 cm, lång till marken på mig och perfekt till klackar 🤩
Glittrig balklänning med paljetter - Supersnygg balklänning med glittrande paljetter med urringning. Klänningen är figurnära och axelbandslös, perfekt för balen eller festliga tillställningar. Materialet är glittrigt med paljetter och skimrar i ljuset, vilket ger en lyxig känsla. Använd en gång inga defekter. Köpt på ASOS ny. Skriv innan köp!
Silvrig balklänning  - Säljer nu min underbara balklänning. Det är en glittrig paljettklänning med öppen rygg och V-ringning! Storlek skulle jag säga är xs/s.
Silvrig balklänning med öppen rygg  - Superfin silver blå/lila balklänning i satin från Lovisa Barkmans kollektion hos bikbok i storlek 34. Klänningen har en öppen rygg, en slit på ena benet och kommer med en scarf till som man kan knyta runt halsen. Kan mötas i Stockholm, alternativt att köparen står för frakten.
Silvrig balklänning  - Intressekoll på min jätte fina och unika balklänning, den är bandeau alltså utan band💗endast använd en gång
Silvrig glittrig balklänning
Silvrig glittrig balklänning - 89 Silvrig glittrig balklänning - 90 Silvrig glittrig balklänning - 91

Silvrig glittrig balklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Silver

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina silverglittriga klänning som är perfekt till bal eller liknande ! Är i princip som ny och knappt använd. Den har små silvriga paljetter och öppen rygg som man kan se på bilden. Kommer från nly eve i strl 34. Hör av er vid frågor💗

Emma Gustafsson
Emma Gustafsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning med svarta band - Supersnygg vit kortklänning från Zara med breda svarta axelband och strukturerat tyg. Klänningen har en ”ballong” liknande kjol och ett fint mönster. Oanvänd och säljer pga att den var för kort för mig, jag är 178cm
Margot dress black/white - Snygg svartvit kortklänning med figurnära passform och hög hals. Klänningen har korta ärmar och en stilren design med svart överdel och vit kjoldel. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil. Klänningen är från fenity fashion storlek xs och använd två tillfällen.
Gul Zara klänning - Super in och populär Zara klänning. Använd fåtals gånger
Superfin trendig klänning! - Säljer denna fina klänningen då den inte kommer till användning tyvärr. Jättefint skick och perfekt till sommaren🤍
Svart kort klänning i skinnimitation Zara - HELT NY! Supersnygg svart kort klänning från Zara i skinnimitation. Klänningen har tunna axelband, markerade sömmar och en volangkant nedtill som ger extra attityd. Figurnära passform och trendig look, perfekt för dig som vill sticka ut.
Marinblå balklänning - Säljer en marinblå långklänning med paljetter och volanger. Klänningen har oneshoulder-modell, slits framtill och är täckt av glittriga detaljer och inbyggd BH. Perfekt för bal eller student. Bekväm att bära!😊
Gul kort sommarklänning med volanger - Supersöt gul och vit rutig kortklänning från Zara med smala axelband, volangkjol och söt rosett vid bysten. Klänningen har figurnära smockad midja och är perfekt för varma dagar. Lätt och luftig i bomullsmaterial.
Vit kort klänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med v-ringning, puffiga ärmar och broderade blommor. Perfekt till studenten!🤍Helt ny och aldrig använd, storlek xxs men passar också Xs/S. Nypris 899