Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusgul långklänning med djup v-ringning - Säljer en elegant ljusgul långklänning i satin. Klänningen har korta ärmar och en djup v-ringning framtill som ger en snygg och modern look. Perfekt till balen eller finare tillfällen! Aldrig använd 🥰
Ljusgul långklänning med v-ringning - Säljer en elegant ljusgul långklänning med v-ringad hals och smala axelband. Klänningen har en figurnära passform som framhäver siluetten och är perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg. Materialet känns mjukt och följsamt mot kroppen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Superfin ljusgul långklänning med djup v-ringning och smala axelband. Klänningen har en markerad midja med rynk och ett flowy fall. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en riktigt fräsch vibe. Endast använd en gång. Köpt på Zara i Spanien!
Ljusgul långklänning med v-ringning - Superfin långklänning i ljusgul nyans med v-ringad hals och vida, långa ärmar. Klänningen har en flowy passform och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet känns lätt och svalt, och de puffiga ärmarna ger en romantisk vibe.
Ljusgul långklänning med djup v-ringning - Elegant långklänning i ljusgul satinlook med djup v-ringning och korta ärmar. Klänningen har en figurnära passform och släpper snyggt längs kroppen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren och modern look.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Säljer en elegant ljusgul långklänning med smala axelband och djup v-ringning från peppermayo. Endast använd en gång. Klänningen har öppen rygg och ett  blommigt mönster.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Helt ny, oanvänd (prislapp kvar). Superfin ljusgul långklänning med djup v-ringning och ärmlös design. Klänningen har ett flowy fall och markerad midja med volangdetalj. Perfekt för sommarens alla tillfällen när du vill känna dig extra chic.
Ljusgul långklänning - Säljer denna ljusgula klänning med prislapp kvar! Som passar perfekt till bal eller andra festligheter! Säljer då den är lite för kort för min smak
Ljusgul långklänning med v-ringning
Ljusgul långklänning med v-ringning - 0 Ljusgul långklänning med v-ringning - 1 Ljusgul långklänning med v-ringning - 2 Ljusgul långklänning med v-ringning - 3

Ljusgul långklänning med v-ringning

Storlek: dam s
Kategori: Klänningar
Färg: Gul
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant ljusgul långklänning med djup v-ringning och korta ärmar. Klänningen har en figurnära passform och är tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för balen ☺️☺️nypris 1800

Tindra Winberg
Tindra Winberg
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Vit blommig kortklänning från Zara - Supersöt klänning från Zara, tyvärr för liten för mig! 💖 Helt ny aldrig använd, kan även bytas mot en i M i motsvarande skick🙌
Vit prickig kort klänning Bershka - Supersöt vit kort klänning från Bershka med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel och volangig kjol, perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i bomull för en skön och luftig känsla.
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
Cremevit balklänning med stor rosett - Säljer en elegant cremevit långklänning med v-ringad hals och öppen rygg. Klänningen har en stor rosett baktill!. Passformen är normal och klänningen är ärmlös, perfekt för bal. Även dragkedja i sidan. Sydd för att passa en xs/s.🌸Köpt på boozt i märket YAS
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.