Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Festklänning - Elegant marinblå långklänning med glittrande paljetter. Klänningen har en smickrande passform och är ärmlös med en v-ringad design. Perfekt för festliga tillfällen. Kemtvätt. Har endast använts en gång!
Festklänning  - Säljer denna blåa festklänning. Står inte storlek, men passar mig som har xs/s. Köparen står för frakten!
Festklänning  - Säljer denna ursnygga festklänning med slit och detaljer på. Står inte storlek, men den passar mig som har xs/s. Köparen står för frakten!
Festklänning - Säljer nu min fina festklänning i storlek 34. Klänningen har en slits på vänster sida. Klänningen är i fint skick men lite nopprig, därav billigare pris😊
Festklänning  - Jag säljer en jättefin klänning sommkan vara till olika speciella event den är figursydd så den passar xs eller xxs den har inga skador och andvänts en gång
Festklänning - Festklänning från Glamorous i fin mönster. Aldrig använd. I blå och mörkblå färg. Normal i storlek.
Festklänning - Festklänning från love triangel använd bara en gång till en fest. Fick mycket bra kommentarer.
Festklänning
Festklänning  - 89

Festklänning

Storlek: M-L
Kategori: Klänningar
Färg: Marinblå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny klänning

Carolina
Carolina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
zara klänning - svart zara klänning med spets
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.