Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart one shoulder klänning - Säljer denna snygga one shoulder klänningen från mango💕 Storlek S😊 Endast använd vid ett tillfälle så i nyskick. Köpte den för 699💕
One sholder klänning - Grön one shoulder-klänning från H&M
Svart klänning från NLY One - Snygg svart klänning från NLY One i storlek M. Perfekt för en kväll ute eller en fest. Klänningen har en elegant design med en knytning i nacken och är ärmlös för en stilren look. Tillverkad i ett mjukt och bekvämt material.
Svart one-shoulder klänning - Snygg svart klänning med one-shoulder design. Perfekt för en elegant kväll med sin stilrena look. Klänningen har en figurnära passform som framhäver silhuetten.
One shoulder klänning - Super snygg klänning i bra skick. Sitter på ena axeln med en volang runt! Skriv vid frågor
Svart one-shoulder klänning - En elegant svart one-shoulder klänning som är tight och kort. Perfekt för festliga tillfällen. Aldrig använt.
Svart klänning från NLY One - Snygg svart klänning från Nelly i storlek M. Den har en elegant och stilren design med breda axelband och en tight passform som framhäver figuren. Perfekt för festliga tillfällen eller en utekväll. Klänningen är ärmlös och går över knäna, vilket ger en klassisk look.
Svart one shoulder klänning med volang - Säljer en svart kortklänning med one shoulder och stora volangdetaljer över axeln. Klänningen har en tight passform och är perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig look. Materialet känns mjukt och följsamt mot kroppen. Pris går att diskuteras!!
Svart one sholder klänning
Svart one sholder klänning - 89 Svart one sholder klänning - 90

Svart one sholder klänning

Storlek: m
Kategori: Klänningar
Märke: Mango
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart glittrig klänning som köptes förra året på mango! Perfekt till nyår😊andvänd en gång så nyskick, säljs inte längre!!

Molly
Molly
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart glittrig oneshoulder klänning rosett - Svart glittrig mini-klänning från H&M med en stor rosett framtill, oneshoulder. Även silikonremsa inuti (sista bilden) så den sitter uppe extra bra! Helt oanvänd, perfekt till jul, nyår och fest🖤✨🪩finns ej att köpa längre
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Satinklänning - Klänning i satin från Edikted, helt ny med lappen kvar. Köpte för 515!!
Svart kort klänning med öppen rygg - Passar xs-xs helt oanvänd med prislapp kvar!!! Skickar förmodligen samma dag
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!
Rosa volangklänning med oneshoulder - Supersöt rosa kortklänning med flera lager volanger och oneshoulder-design. Klänningen är ärmlös och har en luftig, flowy känsla tack vare det tunna materialet. Perfekt för dig som gillar romantisk och lekfull stil.
Studentklänning  - Sååå fin klänning från ida Sjöstedt! Passar perfekt tilö studenten eller andra arrangemang😍🩷 den är i storlek 40 men har ett knytband så den passar även s-m
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.