Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ohpolly Klänning - Säljer denna då den ej kommer till användning! Ny skick, använd en gång. Tight i armarna, men sitter som en SMÄCK slutsåld på deras hemsida!
Ohpolly Klänning - Helt oanvänd, prislapp kvar! Jättefin klänning men inte riktigt min smak tyvärr🤕
Klänning från ohpolly  - Krämvit klänning från ohpolly, i princip oanvänd. Tyget är i bra kvalitet och inte genomskinligt. Väldigt stretchigt material och stödjande så ingen bh krävs med denna. Perfekt till sommaren!☺️
Ohpolly klänning - Supersnygg svart långklänning från Ohpolly
Ohpolly - Använd 1 gång, säljer för halva priset
OhPolly klänning  - Helt oanvänd  Storlek 38
OhPolly klänning  - Helt oanvänd klänning  Från OhPolly  Storlek 38
Ohpolly klänning - I bra skick, inte strechigt material. Jätte fin sommarklänning men säljer då den är för liten för mig. Har inte knäppt upp hela vägen på bilden
Ohpolly klänning
Ohpolly klänning - 89 Ohpolly klänning - 90 Ohpolly klänning - 91

Ohpolly klänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Märke: HP
Färg: Flerfärgad

260 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin Ohpolly klänning , aldrig använd då den var för liten, Storlek 6 som motsvarar XS🩷

Danielle
Danielle
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad klänning från Zara -  Sååå sjukt fin och eftertraktad klänning från Zara, aldrig använd och har prislappen kvar !!❤️❤️
Vit kort klänning med öppen rygg - Supersöt vit kortklänning med broderade blommor. Klänningen har en volangkant nedtill, är ärmlös och har en snygg öppen rygg med knytband i nacken. Helt ny med lappar kvar ifrån peppermayo, de har lite konstiga storlekar men passar 36-38. Helt perfekt till studenten.
Populär Vit blommig volangklänning med v-ringning - Supersöt kort klänning i vitt med lila och blått blommönster. Klänningen har flera volanger, puffärmar och djup v-ringning. Den är figurnära upptill och har en romantisk känsla, perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet känns lätt och luftigt. Den är använd 1 gång inga defekter
Rosa kortklänning från Gina Tricot - Säljer en söt kortklänning från Gina Tricot i storlek S. Klänningen har ett smockat liv och volang nedtill, med ett rosa och ljusgult mönster som ger en fräsch och somrig vibe. Materialet är mjuk bomull och passformen är otrolig och sitter jätte bra💕
Marinblå balklänning - Säljer en marinblå långklänning med paljetter och volanger. Klänningen har oneshoulder-modell, slits framtill och inbyggd BH. Perfekt för bal eller student. Bekväm att bära!😊pris kan diskuteras!
Gul Zara klänning - Super in och populär Zara klänning. Använd fåtals gånger
Vit prickig kortklänning från Adoore - Superfin vit kortklänning från Adoore med v-ringning, långa puffärmar och knappar framtill. Klänningen har ett diskret prickigt mönster och markerad midja som ger en snygg siluett. Perfekt för sommarens alla tillfällen!