Alla kategorier > Klänningar
Två delar
Två delar  - 89

Två delar

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Klänningar

450 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

One size använt drygt 2 gånger. I nyskick

Gina
Gina
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul rutig kortklänning med volang - Superfin gul och vit rutig kortklänning som man knyter i bak. Köp på Zara sommar 2024 och tror inte den säljs längre.
Studentklänning  - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och  v-ringning från showpo, helt oanvänd då jag valde att ha en annan på min student. Passar mig som vanligtvis har xs/s
Adoore student klänning vit med prislapp - Adoore vit klänning med prislapp kvar på! Nypris 1500 kr.
Ljusrosa balklänning - Lägger ut denna annons igen då de är många som är intresserade i att bara köpa en utav klänningarna. I denna annons säljer jag alltså bara den rosa!
Vit spetsklänning med volanger - Supersöt vit kortklänning i spets med omlott och v-ringning. Klänningen har volangdetaljer, korta ärmar och knyt i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen och speciellt student. Materialet är spets med blommigt mönster.🤍
Blå miniklänning - Super fin och trendig klänning perfekt för både vardag och högtid som t.ex sommar. Storlek S men går att töja in och ut så passar mindre och större beroende på hur man vill att den sitter. Köpt på vinted men inte haft tillfälle att ha på mig den så den är du superbra skick!
Zara klänning - Populär klänning från Zara endast använd 1 gång! Står storlek L men passar mig som vanligtvis har S eller M🩷