Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orange klänning  - As snygg klänning till sommaren🩷har fått sy lite vid v-ringen, inget som syns, skriv för bild!
Orange klänning - Orange klänning från Zara med knyte i ryggen
Orange klänning  - intressekoll på denna trendiga orangea klänning ifrån asos! Endast andvänd 1 gång storlek 34, passar mig som vanligtvis är en S
Orange klänning  - Helt oanvänd och prislappen sitter kvar!
Orange klänning - Klänning från zara. Endast använd en gång. Jätte fin färg och passform
Orange klänning  - Säljer denna fina sommarklänning helt ny med prislapp! 💓pris kan diskuteras vid snap affär
Orange klänning - En orange off shoulder klänning från zara🧡Helt ny med prislapp kvar, tyvärr för stor för mig.
Orange klänning
Orange klänning - 0

Orange klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: AMISU
Färg: Orange
Skick: Nytt skick

389 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svin snygg trendig klänning! Den är aldrig använd och har lappen kvar. Skulle säga att den passar Small/Medium

Alva
Alva
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit spetsklänning med volangärmar - Superfin vit kortklänning i spets med blommigt mönster och volangiga axelband. Klänningen har en luftig och loose passform, perfekt för varma dagar. Söt och romantisk stil med v-ringning och detaljerade kanter. Ingen synlig dragkedja eller knappar.
Satinklänning - Klänning i satin från Edikted, helt ny med lappen kvar. Köpte för 515!!
Ljusrosa axelbandslös volangklänning - Säljer en söt ljusrosa kort klänning med axelbandslös design och volang nedtill. Klänningen har en tight passform upptill och en fluffig kjol som ger en lekfull look. Perfekt för dig som gillar pastellfärger och vill sticka ut med en feminin stil.
Vit blommig kortklänning från Zara - Supersöt klänning från Zara, tyvärr för liten för mig! 💖 Helt ny aldrig använd, kan även bytas mot en i M i motsvarande skick🙌
Glittrig svart bandeuklänning - Perfekta nyårsklänningen✨🥂 Bara använd en gång
Zara volang klänning - Supersöt vit kortklänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy känsla, perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och fräscht, och volangerna ger en extra touch av stil.
Vit prickig volangklänning f - Eftertraktad, trendig och jättefin klänning från Zara i storlek S och är normal i storleken. Man kan ha dem både som one shoulder och off the shoulder! Skriv om ni har några frågor eller vill ha fler bilder!💕
Vit satin kortklänning med volanger S - Supersnygg vit kortklänning i satin med omlott-design och oneshoulder. Klänningen har flera lager volanger i kjolen och en lång scarf-detalj som kan knytas runt halsen. Passformen är slim och den har en dekorativ blomdetalj i midjan. Perfekt för dig som vill sticka ut!