Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa finklänning  - Rosa finklänning i stl 40. Bra skick bara använd en gång.
Finklänning  - Klänningen är köpt att ha på ett bröllop, blev en annan så den är helt oanvänd! Den har en underklänning och sedan tunnare material över, med en slits (öppning) vid högra benet.
finklänning - använd en gång ✨
Asos klänning  - Elegant ljusrosa Asos klänning med slits framtill, stl 34. Använd ett fåtal gånger.
Klänning från asos  - Jättefin klänning från asos. Skulle haft den till ett bröllop men kunde inte ha den, den är helt oanvänd med lappen kvar. Storlek 38 men skulle säga den är lite liten i storleken, mer som 36. Köpt för 1349kr.
Klänning från ASOS - Säljer min fina klänning från ASOS, storlek M, 300 kr.  Använd endast en gång.
Finklänning  - En så fin svart klänning från Asos i storlek 42, endast använd en gång, svårt att visa hur den ser ut därav bilder från hemsidan☀️
Finklänning  - Använd 1 gång i gott skick
Asos, finklänning
Asos, finklänning - 89 Asos, finklänning - 90 Asos, finklänning - 91

Asos, finklänning

Storlek: 46
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Rosa

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En av mina favoriter behöver nytt hem och en ny ägare som kan njuta av den. Har känt mig jättefin med den på! Dragkedja i ryggen men är rätt elastisk. Beigerosa i färgen skulle jag säga. Ärmarna går att dra lite upp/neråt. Kan skicka fler bilder vid behov

Martina
Martina
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Paisleymönstrad volangklänning - Superfin kort klänning med paisleymönster i rosa, blått och svart. Klänningen har tunna axelband, flera volanger och öppen rygg med snygga banddetaljer. Perfekt för sommardagar när du vill sticka ut lite extra.
Vit oneshoulder volangklänning - Säljer en superfin vit kortklänning med flera volanger och oneshoulder-design. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Stilren och enkel att matcha med accessoarer.
Vit zara klänning - Säljer min så otroligt fina och eftertraktade studentklänning som jag älskat så men nu hoppas någon annan kan få glädjen av. Det är en helt slutsåld modell från zara som är väldigt eftertraktad🥰använd en gång så i jättefint skick!! Hör av er vid frågor
Vit plisserad kortklänning med volang - INTRESSEKOLL på min så sjukt fina och eftertraktade klänning från Zara!! Endast använd vid 1 tillfälle, säljer endast vid bra bud så kom gärna med prisförslag!! 💓💓första bilden är min egen💓
Svart one shoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med one shoulder-design och knyt-detalj på ärmen. Klänningen har aldrig använts och kommer med prislappen på.
Svart kort klänning med halterneck - Snygg svart kort klänning med halterneck som knyts med rosett vid nacken och volang nedtill. Klänningen har en rak överdel och en lekfull, bubblig kjol som ger en cool och ungdomlig vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Hittar inte hemsidans originella annons men ser ut exakt som denna bild, skriv privat för egna bilder! Jätte fin! Endast använd 3 ggr