Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gammelrosa balklänning - Snygg klänning perfekt för balen! Den är aldrig använd, men jag beställde en ny klänning, därför säljer jag den vidare
Gammelrosa  långklänning från ASOS - Säljer två gammelrosa  långklänningar från ASOS med omlott-design och snygg knytning framtill. Klänningen har volangdetaljer vid halsringningen och är tillverkad i ett mjukt, lätt material som ger ett elegant fall. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg. Har en storlek 32 och en storlek 34. Prislapp kvar. Aldrig använda. 400 kr styck
Gammelrosa klänning - Fin gammelrosa klänning från Nelly, använd 2-3 gånger, en söm har gått upp lite, se bilder. Storlek S
Miniklänning gammelrosa  - Från topshop i kall gammelrosa färg. Storlek 40 men skulle säga det är en 36-38
Tajt gammelrosa klänning - Super skön och stretchig klänning i öppen rygg🔥🔥
Gammelrosa fin klänning
Gammelrosa fin klänning  - 89 Gammelrosa fin klänning  - 90 Gammelrosa fin klänning  - 91

Gammelrosa fin klänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Rosa

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gammalrosa fin klänning i spets. Använd en gång.

Ebba isokangas
Ebba isokangas
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa balklänning  - Jag säljer denna superfina rosa balklänningen, den passar verkligen perfekt till balen och har en jättefin detalj i ryggen! Klänningen är slut på hemsidan därav priset🥰
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusblå långklänning med snygg volang på axel - Säljer en ljusblå långklänning med volangaxelband och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och volang i kjolen. Perfekt för 9:ans bal eller student och längden passar om du är ca 1.60 cm.
Klänning zara - Superfin axelbandslös vit miniklänning med stor rosettdetalj framtill och långa band som hänger ner. Klänningen har en stilren och elegant look med rak passform och är perfekt för sommarens alla tillfällen.
 volangklänning - Supersöt kort rosa klänning med volanger!!! Perfekt till sommarn
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷