Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning från shein - Säljer en superfin vit omlottklänning från shein. Inga defekter eller liknande.
Vit klänning från shein - Säljer en vit klänning från shein då den är för stor för mig. Är lite mindre i storleken så skulle säga att den mostsvarar storlek M . Aldrig använd och är i bra skick. Köparen står för frakten!
Vit klänning från Shein - Söt vit klänning från Shein med smala axelband och ett lätt rynkat liv. Klänningen har en luftig passform och är perfekt för varma dagar. Den har ett diskret prickigt mönster och är tillverkad i polyester.
Vit klänning från Shein - Säljer en superfin vit klänning från Shein. Den är ärmlös med smala axelband (som går att justera) och har en söt, luftig passform. Perfekt för sommardagar eller en festlig kväll. Klänningen är i nyskick och har ett diskret mönster som ger den lite extra stil. Passar perfekt för en avslappnad men ändå chic look!
Vit och blå blommig klänning Shein - Supersöt kort klänning från Shein i vitt med blått blommönster. Klänningen har smala axelband, volangig kjol och en luftig passform. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch look. Säljer då den aldrig kommer till användning, använd max 5 gånger. Väldigt somrig.
Vit fluffig klänning från Shein - Säljer en supermjuk och fluffig vit klänning från Shein. Klänningen har långa ärmar och en tight passform som ger en snygg siluett. Storlek S och endast provad. 🐑✨
Supersnygg lyxig vit klänning ny med prislapp - Supersöt vit kortklänning med långärmade puffärmar och snygg omlottdesign. Klänningen har rynkade detaljer längs hela framsidan och en volangkant längst ner. Materialet är lätt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill sticka ut med en fräsch look.
Supersnygg vit klänning från shein
Supersnygg vit klänning från shein - 89 Supersnygg vit klänning från shein - 90 Supersnygg vit klänning från shein - 91

Supersnygg vit klänning från shein

Storlek: L
Kategori: Klänningar

179 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny vit klänning från shein. Storlek L men skulle säga att den är som en normal M. Perfekt studentklänning. Säljes pågrund av att den är för liten. Nypris 179kr kom med bud

Novaarkenheim
Novaarkenheim
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul offshoulder långklänning i satin - Supersnygg gul långklänning i satin med offshoulder och figurnära passform. Klänningen har en v-ringad omlott-topp och slät kjol som faller snyggt. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material. Aldrig använt, från DesignBySi, 650kr på hemsidan <3
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Glittrig axelbandslös kortklänning - Världens snyggaste festklänning som jag älskar, men som tyvärr blivit för liten!!!❣️Endast använd en gång och köpte helt ny här på plick!! Säljs inte längre och väldigt efterfrågad! Skriv för prisförslag!❤️‍🔥❤️‍🔥(har även axelband till)
Vit kort klänning med spets och volang - Supersöt vit kort klänning med broderade spetsdetaljer, omlott-v-ringning och volangkant. Armarna har knappar så man kan stänga, se bild 3. Och en dragkedja på vänster sidan för att enklare få på sig den. Står strl 38 och den passar mig som brukar ha S/M i kläder. Lagom lång på mig som är 168cm. Undra du nått är de bara att skriva
Fin klänning från Gina tricot Young 14+ - Säljer denna jättesnygga klänning från Gina tricot Young 14+ i storlek Xs. Endast använd 2 gånger och den är i nyskick!
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer min marinblåa balklänning från zapaka, som jag endast har använt 1 gång och är i nyskick. Jag är 168 och den var lite för lång men passade me klackar.  Pris kan diskuteras!
Viral Zara Klänning - Säljer den här virala Zara klänningen med volanger, djup v-ringning och öppen rygg i storlek S. Nyskick. Lånade bilder!!
Vit plisserad kortklänning med volang - INTRESSEKOLL så sjukt fin och eftertraktad klänning från Zara!! Så fin till studenten!! ❤️❤️ säljer endast vid bra bud så kom med prisförslag