Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Asos klänning  - Elegant ljusrosa Asos klänning med slits framtill, stl 34. Använd ett fåtal gånger.
Klänning från Asos  - Svart klänning aldrig använd med prislappen kvar storlek 34
asos klänning - blommig klänning från asos, aldrig använd!  den går ned till anklarna på mig som är 160 och den formar kroppen fint 🌷 kan skicka mer bilder vid intresse <3 nypris ca 500
Klänning Asos - Super söt sommarklänning från asos som kan bäras med eller utan armar! Storlek 36.
Asos klänning  - Helt ny klänning från Asos. Prislapp kvar.
Asos klänning - Jätte fin klänning, använd endast engång i ett par timmar! Slutsåld på asos
asos klänning - fin klänning från asos, knappt anvönd
ASOS klänning
ASOS klänning  - 89 ASOS klänning  - 90

ASOS klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Asos

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min super fina klänning från ASOS då den inte kommer till användning! Storlek 36 men justerbar, endast testad. På mig är den till golvet och jag är 169cm lång. Frakt ingår ej

Kajsa-Palsson
Kajsa-Palsson
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Margot dress black/white - Snygg svartvit kortklänning med figurnära passform och hög hals. Klänningen har korta ärmar och en stilren design med svart överdel och vit kjoldel. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil. Klänningen är från fenity fashion storlek xs och använd två tillfällen.
Gul Zara klänning - Super in och populär Zara klänning. Använd fåtals gånger
Vit kortklänning med svarta band - Supersnygg vit kortklänning från Zara med breda svarta axelband och strukturerat tyg. Klänningen har en ”ballong” liknande kjol och ett fint mönster. Oanvänd och säljer pga att den var för kort för mig, jag är 178cm
Svart kort klänning i skinnimitation Zara - HELT NY! Supersnygg svart kort klänning från Zara i skinnimitation. Klänningen har tunna axelband, markerade sömmar och en volangkant nedtill som ger extra attityd. Figurnära passform och trendig look, perfekt för dig som vill sticka ut.
Superfin trendig klänning! - Säljer denna fina klänningen då den inte kommer till användning tyvärr. Jättefint skick och perfekt till sommaren🤍
Marinblå balklänning - Säljer en marinblå långklänning med paljetter och volanger. Klänningen har oneshoulder-modell, slits framtill och är täckt av glittriga detaljer och inbyggd BH. Perfekt för bal eller student. Bekväm att bära!😊
Gul kort sommarklänning med volanger - Supersöt gul och vit rutig kortklänning från Zara med smala axelband, volangkjol och söt rosett vid bysten. Klänningen har figurnära smockad midja och är perfekt för varma dagar. Lätt och luftig i bomullsmaterial.
Vit blommig kortklänning från Adoore - Supersöt vit kortklänning från Adoore med små röda blommor, v-ringning och klädda knappar framtill. Klänningen har långa puffärmar och är gjord i ett strukturerat tyg som känns som bomull. Perfekt för sommarens alla tillfällen!