Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig klänning från Bikbok - Söt blommig klänning från bikbok i vitt och blått. Den har korta puffärmar och en smickrande v-ringad hals med knytning. Perfekt för sommarens alla tillfällen! 🌸
Blommig klänning från BikBok - Säljer en färgglad blommig klänning från BikBok i storlek XS. Klänningen har ett bälte i midjan och är ärmlös med ett vackert mönster i rosa, gult och grönt på en vit bakgrund. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Blommig klänning från BikBok - Säljer en söt vit klänning med blått blommönster från BikBok. Den har korta ärmar och en v-ringning med knytband. Perfekt för en somrig look! Säljer den för att den inte kom till användning.
Blommig klänning från Bik Bok - Säljer en superfin blommig klänning från Bik Bok i storlek S. Den har en vacker mix av rosa och gula blommor på en vit bakgrund. Klänningen är kortärmad och har en djup v-ringning. Perfekt för sommarens alla fester! Den har en dragkedja i ryggen för enkel påklädning.
Blommig klänning från BikBok - Söt blommig klänning från BikBok i vitt och blått. Klänningen har korta puffärmar och en smockad överdel som ger en fin passform. Perfekt för sommarens varma dagar!
Blommig omlottklänning från Bik Bok - Superfin kort omlottklänning från Bik Bok i ljusa färger med blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa ärmar med dekorativa sömmar och knyt i midjan. Materialet är mjuk bomull, perfekt för sommarens alla tillfällen. Söt volangdetalj nedtill. Aldrig använd, nypris 699kr
Rosa blommig klänning från BikBok - Säljer en superfin tajt rosa klänning från BikBok i storlek S med ett gulligt blommönster i orange och grönt. Klänningen har korta ärmar och en söt knytning framtill. Perfekt för sommardagar eller en mysig vårutflykt! 🌸
Blommig klänning från BikBok
Blommig klänning från BikBok - 0 Blommig klänning från BikBok - 1 Blommig klänning från BikBok - 2 Blommig klänning från BikBok - 3 Blommig klänning från BikBok - 4

Blommig klänning från BikBok

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Bik Bok
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt blommig klänning från BikBok i storlek S. Klänningen har korta puffärmar och ett fint blått blommönster på vit bakgrund. Den har en smockad överdel och knytning framtill 🩷Perfekt för sommarens alla tillfällen!

Tilde Jensen
Tilde Jensen
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Vit prickig kort klänning Bershka - Supersöt vit kort klänning från Bershka med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel och volangig kjol, perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i bomull för en skön och luftig känsla.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Svart axelbandslös kortklänning från Babyboofashion i storlek xs - Svart axelbandslös elegant klänning från Babyboo fashion
Zara satin klänning😍 - Supersnygg svart kort klänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är använd ca 2 gånger så i toppskick!! 🫶🏼🫶🏼
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten