Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad klänning  - Mjuk och fin klänning som passar alla årstider 🩷 Endast använd 1 gång
Klänning  - Grön långklänning från Boohoo, aldrig använd. Storlek 40
Klänning - Säljer en jättefin maxiklänning. Klänningen är beställd och har aldrig använts, därför sitter prislappen kvar. Storleken är 36 men då den är stretchig sätter den sig på koppen jätte fint och passar och 38. Nypris:385. Pris kan såklart diskuteras!
Klänning - Grön/sagegrön klänning från boohoo med prislapp kvar. Säljer pga för kort (är 180cm) justerbara axelband och knytning i midja. Storlek M.
Klänning  - En blommig och somrig klänning som passar bra för varma dagar. Härligt material som är elastiskt och luftigt.
Klänning - Helt oanvänd klänning i storlek 44 som säljs. En långklänning med armegrön färg
Klänning - Grön klänning från boohoo. Aldrig använd
Stickad klänning
Stickad klänning  - 89 Stickad klänning  - 90 Stickad klänning  - 91

Stickad klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Boohoo
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grön långklänning stickad från boohoo ☺️ strlk M. Använd några få gånger ☺️ Köparen står för frakt 🫶🏼

Stella
Stella
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa axelbandslös kort klänning med volang. Endast använd en gång
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.