Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommarklänning - Sommarklänning från Chiquelle! Endast använd 1 gång så i nyskick🩷
sommarklänning  - Fin rygglös klänning som är perfekt till sommaren, har använts en gång💞🥂
Söt sommarklänning!! - Säljer en söt vit klänning från Madlady i storlek XS. Klänningen har ett diskret prickigt mönster och är v-ringad med knytband i midjan. Den har långa ärmar med volangdetaljer vid ärmsluten. Perfekt för en stilren look!
Söt sommarklänning S - 🌼🌸En jättefin sommarklänning köpt från en butique i Marbella. Använd en gång under midsommar. Klänning är jättefin med skärp i midjan med kan även ha ärmarna uppe eller nere. Väldigt mjukt & ”lyxigt material. 🌺🌼
Sommarklänning  - Vit klänning som passar både nu till sommaren men även till stundent eller konfirmation🩷
Sommarklänning  - Sommarklänning från sellpy!! Fin skick!!
Sommarklänning
Sommarklänning - 89

Sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina sommarklänning då jag hittade en annan studentklänning. I storlek S men passar XXS-M. Budgivning om fler är intresserade eller köp för 300 direkt. Passa på innan studenten, midsommar och stranddagarna 🥳✨

Stina.marminge
Stina.marminge
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
Set  - Supergulligt set från Zara💞💞 topp och kjol men ser ut som klänning ihop!!
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Kommer inte riktigt ihåg vad jag köpte den för men den var ganska dyr. Använt 1 gång! 💗köp direkt!!😽
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!