Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Supersnygg vit korsettklänning - Super snygg korsett klänning som aldrig använts, storlek S 250kr
Klänning - En klänning som jag har inte alls använt då jag ville tajta den men är för lat, perfekt för sommar fester🤍
Klänning - Så fin sommarklänning med broderier från elin warns kollektion med nakd. Underbar när man är lite brun också! Jag hade tänkt ha den på ett bröllop som jag ej kommer gå på så därav är den oanvänd och nu säljer jag❤️ köpt för 750
Vintage Klänning - Super fin äkta vintage klänning köpt secondhand i Madrid!
Zara klänning  - En jätte somrig klänning från zara, helt oanvänd.💛
Blommig klänning från Newbie - Söt blommig klänning från Newbie i storlek 68 för 4-6 månader. Klänningen har korta ärmar med spetsdetaljer och ett vackert blommönster i rosa och blått på en beige bakgrund. Perfekt för sommarens varma dagar.
Gul klänning  - Fin klänning❤️
Supersnygg klänning
Supersnygg klänning - 89 Supersnygg klänning - 90 Supersnygg klänning - 91

Supersnygg klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Suuupersnygg klänning från motel rocks! Älskar den men tyvärr är den förliten på mig! 💛 så nu hoppas jag att någon annan kan ha den! Pris kan diskuteras🌹

Frida F
Frida F
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷
Ljusblå långklänning med snygg volang på axel - Säljer en ljusblå långklänning med volangaxelband och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och volang i kjolen. Perfekt för 9:ans bal eller student och längden passar om du är ca 1.60 cm.
 volangklänning - Supersöt kort rosa klänning med volanger!!! Perfekt till sommarn
Klänning zara - Superfin axelbandslös vit miniklänning med stor rosettdetalj framtill och långa band som hänger ner. Klänningen har en stilren och elegant look med rak passform och är perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Rosa balklänning  - Jag säljer denna superfina rosa balklänningen, den passar verkligen perfekt till balen och har en jättefin detalj i ryggen! Klänningen är slut på hemsidan därav priset🥰
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.