Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - Klänning köpt på sellpy från Zara, är i använt skick! Köparen betalar för frakten och katt finns i hem 🏡
Klänning - Aldrig använd
Klänning  - Grön klänning från Zara i storlek XS men passar också S. Bra skick inte använd många gånger. Säljer då jag inte använder. Prefekt till middagar eller liknande.
Klänning s - Snygg A-linjeformad klänning från zara
Klänning - Svart festklänning från Zara, köpt här på Plick men aldrig använd av mig eftersom att storleken inte passade. (Bilderna är lånade).
Klänning - Supersöt klänning, perfekt till sommarn😍 superskönt material och endast använd ett fåtal gånger!
Klänning - Gullig Linneklänning från zara i strl xs, använd några gånger men är i nytt skick💞💞
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: S/36
Kategori: Klänningar
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min älskade konfa klänning😢 Passar perfekt till sommaren på konfirmation, skolavslutning, dag på stan eller fest! Klänningen är från Zara och är i Strlk S! Den är i utmärkt skick då jag knappt använt den! Säljer för 200+frakt men priset kan diskuteras! Kram🥰

Linnea Alvan
Linnea Alvan
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Vit kortklänning från Hello Molly - Säljer nu denna jättefina populära klänningen från hellomolly. Helt oanvänd med lappen kvar😍. (Första bilden är lånad, men de sista två är mina🥰)
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Svart kort klänning med öppen rygg - Passar xs-xs helt oanvänd med prislapp kvar!!! Skickar förmodligen samma dag
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍
Gina klänning - Supersnygg svart kortklänning som alltid är slutsåld, omlott och volangdetaljer. Aldrig använd, beställde två av misstag! Kan såklart sänka pris vid snabbt köpt! Kontakta mig innan du köper.