Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - As snygg klänning, kommer inte ihåg var den är ifrån för lappen är avklippt  Använd 1 gång så den är i nyskick Öppen i ryggen  Pris kan diskuteras
Klänning - Summar klänning från Lindex använd bara en gång. Är är mycket bra skick och normal till storlek. Jätte fin till somnar fick mycket fina kommentaren när jag haft den på mig!
Klänning  - En söt vit klänning från Gina, i strl xs. Helt oanvänd med prislapp!!
Klänning  - Jätte gullig vit klänning från bikbok💕 Storlek xs💗
Jättefin klänning - Otroligt fin klänning från zara. I storlek 152 men passar en xs.
Klänning - Vit hålig klänning i strl S, passar även som XS. Den är knappt använd och är från Blence💞
Klänning - Superfin vit klänning från Polo Ralph Lauren med smock upptill och tunna axelband. Klänningen har en luftig och lätt struktur, perfekt för varma dagar. Passar lika bra till picknick som till studentfirande. Storlek 154cm.
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 89 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Xs-s stretch. Aldrig använd

Dani Ella
Dani Ella
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️
Champagnefärgad/olivgrön långklänning i satin - Supersnygg långklänning i champagnefärgad/ salvia- olivgrön satin med omlott-drapering upptill och halterneck. Klänningen har en slits och en figurnära passform! Perfekt för bal❣️ Säljes då jag köpte den för min bal 2025☺️ skriv för bättre bilder på klänningen eller frågor. NY PRIS 1569 kr