Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Student/sommarklänning - Cider - Köpte denna klänning med tanke att ha på studenten men hittade en annan istället! Klänningen är i nyskick och oanvänd. Klänningen kommer från Cider💕
Student klänning  - Säljer en jättefin studentklänning eller en vanlig vit klänning!  Liten volang och snöre som man kan knyta bak eller fram  Nypris: 499kr Mitt pris: 299kr
Student klänning - Säljer nu min vita studentklänning med korta ärmar och en öppen rygg. Köpt på Asos från Hollister. Perfekt för student och avslutningsklänning. Endast använd en gång och är som ny. Klänningen har inbyggda shorts.
Student klänning  - Säljer min studentklänning då jag köpt en annan! Den är köpt på Nelly men märket är vero Moda💖Lapparna sitter kvar!  Klänningen även passar till midsommar också!
Student klänning  - Super fin student klänning som tyvärr är lite för stor o lång för mig, den är uppvikt så att den ska passa mig bättre på bilderna💕
Cider klänning - Storlek M, jag är 176, oanvänd
Student klänning - Charmig vit klänning med prickigt mönster och volangdetaljer. Den har långa ärmar och en v-ringad hals med knytband. Perfekt för en somrig look!
Student klänning - Student/avslutnings klänning, endast använd ca 2 gånger💞
Student klänning Cider
Student klänning Cider - 89 Student klänning Cider - 90 Student klänning Cider - 91

Student klänning Cider

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna super fina klänningen som jag tänkte ha på studenten men valde en annan🩷🪩 aldrig användt den så den är som ny, från hemsidan Cider🫶🏼

Astrid🎀
Astrid🎀
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Balklänning  - Säljer min balklänning i marinblå som är glansig och har en glittrig detalj vid sidan om och med slits, Orginal pris 600.
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Trendig prickig klänning🩷🩷 - Sååå fin klänning grön Berskha som var varit helt slutsåld hela sommaren💓 använd endast en gång!!
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Vit kortklänning med puffärm - Säljer nu min Supersöta student klänning, med puffärmar och v-ringning och öppen rygg! Köpt från showpo, endast använd på utspringet! Så inga defekter alls! Nypris 1500kr, pris kan diskuteras!
Zara strl XS (S) Vit kort med volang - Supersöt kort vit klänning med volangdetaljer på axelbanden och snörning framtill. Klänningen har en tight passform och är gjord i ett lätt, rynkat material som ger en snygg struktur. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Strl S men är liten i storleken, som en xs/32.