Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning S - Från Danska Day Birger et Mikkelsen  Cream färg
Klänning  - ”Skims” klänning från Shein, super fin och väldigt skön i materialet plus färgen är 😍. Skicka för fler bilder
Klänning  - En jättefin klänning i transparent mesh med broderier.
Klänning - En linneklänning från Na-kd, har blivit skrynklig men annars är den oanvänd & lappar kvar 🌸
Klänning - Beige/rosa färg klänning med knyte från H&M❤️
klänning - helt ny klänning från oh polly i storlek 36. sitter så fint men kommer aldrig till användning. köpt för 900 men säljer för 300
Klänning  - Säljer min tajta beige klänning med utklipp. Storlek 36. Jag har sytt igen ett litet hål på magen som man ser på bilden därför priset är lågt.
Klänning  - Klänning från chiquelle i väldigt fint skick
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: XS-S
Kategori: Klänningar
Färg: Beige

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte fin lång klänning i ringar material. Den är öppen på sidan men inte alls för mycket. Stretchigt material!

Ona
Ona
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
zara klänning - svart zara klänning med spets
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.