Alla kategorier > Klänningar
Zara klänning
Zara klänning  - 89 Zara klänning  - 90

Zara klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Vinröd

250 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Klänning från zara 💞

Malinjohansson
Malinjohansson
(31)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Zara satin klänning😍 - Supersnygg svart kort klänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är använd ca 2 gånger så i toppskick!! 🫶🏼🫶🏼
Viral Zara klänning - Ny skick storlek XS, passar as nice till studentklänning 🥰
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
Svartvit kort satinklänning - Svinsnygg kortklänninh med satin och vanligt tyg blandat😍 Säljer då den tyvärr inte passade mig men var lappen kvar och är helt helt ny! NYPRIS: Efter rea: 519kr, innan rea: 865kr🔥 så sänker inte priset för tillfället!