Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad Harry Potter väst - Knappt använd stickad Harry Potter väst från h&m, säljer pga kommer inte till användning, i bra skick.🦉🧙‍♂️
Stickad tröja - Ribbstickad tröja i blå och vit. Använd ca 2 gånger så i nyskick. Storlek M men skulle säga att den även passar S-L beroende på hur man vill att den sitter. Pris kan diskuteras.
Stickad tröja - Fin marinblå stickad tröja. Texten står på franska
Stickad tröja - Från Gina 🥰
Stickad tröja - En stikad tröja från Arket i storlek medium. Tröjan är i otroligt bra skick då den endast är använd 2 gånger. Säljer den pågrund av att den inte kommit till användning och nu är för liten.
Stickad tröja - Stickad tröja, hitta på en vintagebutik💕
Stickad tröja - Stickad oversized tröja från Starmount, storlek M. En blågrön färg.
Harry potter stickad tröja.
Harry potter stickad tröja. - 89 Harry potter stickad tröja. - 90 Harry potter stickad tröja. - 91

Harry potter stickad tröja.

Storlek: M
Kategori: Stickat
Färg: Marinblå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det är en 90% ull tröja 10% silke Storlk:M Ord pris 80 usd från universal studios orlando

Emil_mettavainio
Emil_mettavainio
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Krämvit stickad tröja Zadig & Voltaire - Säljer en krämvit stickad tröja från Zadig & Voltaire med hög krage och coola knappar längs axeln. Tröjan har texten 'ACT FOR LOVE' i mörkblått framtill och breda ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och snygga detaljer.  Lite små nopprig men syns på bild.
Vit kabelstickad polotröja - Säljer en oversized vit polotröja med grovt kabelstickat mönster. Tröjan har breda, långa ärmar och hög polokrage. Perfekt för dig som gillar en mysig och trendig look under kyliga dagar.
Vit stickad kofta med knappar - Storlek XL men är liten i storleken, se sista två bilderna för passform. Tycker snarare att den sitter som en m, slutsåld!
Svart stickad tröja från Gina Tricot - Stickad tröja från Gina tricot som nästill är oanvänd!!!💞💞
Vit stickad hoodie från Hollister XS - Säljer en vit kabelstickad hoodie från Hollister i storlek XS. Tröjan har v-ringning, långa ärmar, ficka framtill och huva med fuskpälsdetalj. Klassisk Hollister-logga broderad på bröstet. Perfekt för kyliga dagar! Så fin och ger verkligen 2000s vibes! Jag är öppen för prisförslag. Men inte överdrivet lite.
Beige stickad tröja med vida ärmar - Säljer en beige stickad tröja med hög hals och vida, långärmade ärmar. Tröjan har diskreta vita detaljer vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill höst- och vinterstil.
Grå omlottkofta från Gina  - Mysig grå omlottkofta från gina med knyt i midjan och v-ringad hals. Koftan är stickad och har långa, lite vidare ärmar.
Stickad tröja - Sälj inte orginal pris 900. Jätte fin och tjock.