Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad Kortärmad Kofta - Beige stickad kortärmad kofta från Holly & Whyte, köpt på Lindex!💖Storlek M men passar även S!
Kortärmad stickad kofta - Jättefin stickad kofta från Kappahl. Sparsamt använd🥰
Kortärmad kofta - En superfin beige stickad kofta med lite guldglittriga detaljer i tyget. I bra skick. Storlek M men passar mig som brukar ha xs/s
stickad kofta med kort ärm  - Säljer en stickad tröja med knappar på. Har inte tyckt att tröjan passar mig så bra därför har den inte kommit till användning så mycket. 💗
Kortärmad kofta  - Säljer en beige, ribbad kofta med korta ärmar och rund hals. Koftan har knappar framtill och är tillverkad i ett mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Fick den i julas och har inte använt den så mycket, så den är i bra skick!
Beige stickad kortärmad kofta - Säljer denna slutsålda stickade koftan från H&M. Använd fåtal gånger och i nyskick.
Stickad kortärmad  - Stickad kortärmad tröja som inte kommer till använd men väldigt gosig och fin priset är sänkt för den är lite nopprig
Kortärmad stickad kofta
Kortärmad stickad kofta - 89 Kortärmad stickad kofta - 90 Kortärmad stickad kofta - 91

Kortärmad stickad kofta

Storlek: M
Kategori: Stickat
Färg: Beige

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

SÅ snygg o eftertraktad, finns inte att köpa längre💓 As nice nu till våren & varm🥹 Inga defekter🫶 Första 2 bilderna är lånade!!

ESellout
ESellout
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Beige stickad kofta från Zara - Säljer denna populära kortärmade stickade koftan från Zara, med bred krage och en dekorativ knapp framtill. Jag är öppen för prisförslag, du kan även köpa fler saker av mig för att få ett bättre pris!🥰
Vintage Vit kortärmad kofta Hilfiger Denim - Kortärmad kofta från Hilfiger Denim i tjockt, stickat material. Färgen är krämvit och koftan har flätstickade detaljer, två knappar framtill och ribbade muddar. Perfekt för lager på lager och chill vår- eller höststil.
Beige stickad tröja med knytband Zara - Superfin beige stickad tröja med korta ärmar! Inga defekter alls! Så snygg storlek M men mer som en S
Mörkgrå jätte söt prickig stickad tröja - Mysig grå stickad tröja med vita prickar och ribbade muddar. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Snygg att styla med både jeans och kjol för en trendig look.
Ralph Lauren tröja bara den mörkblåa - Kabelstickade tröjor från Ralph Laurent BARA DEN MÖRKBLÅA💞storlek xl i barnstorlekar men skulle säga att den passar som xs-s, använd fåtal gånger men inga synliga defekter💞ska fixa fler bilder så fort jag kan💞köpt här ifrån plick
Grå omlottkofta från & Other Stories - Supermysig grå omlottkofta från & Other Stories med knyt i sidan. Koftan har lång ärm, ribbade muddar och en loose fit som ger en chill vibe. Perfekt att slänga på sig över ett linne eller t-shirt.
Vit stickad offshoulder-tröja - Säljer en supersöt vit stickad tröja från bikbok💞 Inte använd jättemycket så skicket är väldigt bra
Hollister  - Säljer nu denna riktigt snygga vintage stickade Hollister cardiganen i väldigt bra skick. Storlek: M/S. Pris: 849kr. Pris går att diskutera vid snabb affär! Skriv vid frågor eller för mer bilder! 🤩