Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stone Island tröja - Schysst Stone Island junior tröja i turkos. Riktigt fint skick!
Mörkblå tröja från Stone Island - Rätt så tajt för m
Ljusblå långärmad tröja Stone Island - Snygg ljusblå långärmad tröja från Stone Island med klassisk rund hals och ikonisk patch på vänster ärm. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och avslappnade plagg med streetkänsla.
Blå tröja från Stone Island -  blå tröja från Stone Island
Stone Island zipper - Säljer en stone island zipper i färgen blå. Den är använd någon gång men skicket är som nyskick.  Det är storlek L men passar bäst M
Grå och blå tröja från Stone Island - Säljer två tröjor från Stone Island. Den ena är en grå kortärmad t-shirt med det klassiska Stone Island-märket broderat på framsidan. Den andra är en blå långärmad tröja med rund hals och en knappdetalj på axeln. Båda tröjorna har den ikoniska Stone Island-loggan. Priset kan diskuteras ena är storlek s  och den ena m men båda sitter väldigt bra på
Stone island tröja  - Ljusblå stone island tröja sällan använd riktigt bra skick. Fråga om ni undrar något
Stone Island tröja
Stone Island tröja - 89 Stone Island tröja - 90 Stone Island tröja - 91

Stone Island tröja

Storlek: 156
Märke: Stone Island
Färg: Blå

375 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stone Island tröja i bra skick köpt för 1200 på NK i Stockholm. Stroleken är 12 år/156. Tänker pris runt 375 men kan diskuteras

Milo Pihlström
Milo Pihlström
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Satin linne - Perfekt skick
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.