Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Halfzip från Zara - Säljer en stilren vit Halfzip från Zara. Perfekt för en stilren look. Halfzippen är i nyskick. Har endast testat på. Priset är inte spikat i sten! Har av er vid minsta lilla fundering!
Half-zip tröja från Zara - Vit half-zip tröja från Zara i vit färg.  10/10 i skick
Vit half zip tröja från Zara - Säljer en stilren vit tröja från Zara med halv dragkedja och hög krage. Tröjan har långärmade ärmar och är gjord i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Enkel design utan mönster och med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Vit half zip tröja från Zara - Säljer en stilren vit tröja från Zara i storlek S. Tröjan har en hög krage med half zip-dragkedja och är långärmad. Mjuk insida och klassisk passform, perfekt för chill dagar. Materialet är bomull och polyester.
Vit half zip tröja från Zara - Vit långärmad tröja från Zara med hög krage och half zip-dragkedja framtill. Tröjan har aldrig använts utomhus då den är lite för stor för mig. Tröjan är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något som funkar året runt.
Vit fleece-tröja med half zip från Zara - Säljer en vit fleece-tröja från Zara med halv dragkedja och hög krage. Tröjan är mjuk och har lång ärm, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Fodrad insida i mysig fleece.
 halfzip tröja från Zara
 halfzip tröja från Zara - 0  halfzip tröja från Zara - 1  halfzip tröja från Zara - 2

halfzip tröja från Zara

Storlek: M
Märke: Zara
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vit stickad halfzip från Zara med ribbad struktur och hög krage i suveränt skick💯. Tröjan är stilren och simpel att styla. Perfekt för lager-på-lager och passar utmärkt som en all around tröja året om! Lappen i nacken har tagits bort för komfort! •Skicka dm vid frågor🙋 •pris kan disskuteras vid snabb och smidig affär💸

Ville
Ville
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Stone island tröja  - Fet stone island tröja i storlek 170cm, säljer den för att den är för liten. Passar skit bra med gråa eller svarta jeans. Hör av dig vid funderingar!
Svart hoodie från Burberry med dragkedja - Svart hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och guldfärgad dragkedja. Tröjan har fickor framtill, långa ärmar och en broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.