Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tröja med polokrage - Säljer en stilren svart tröja från H&M. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och en halv polokrage. Perfekt för en minimalistisk look. Storlek M men passar även XS-S. Armarna är kortare i modellen och slutar ca i mitten på underarmen.
Polokrage tröja  - Passar mellan XS-M
Långärmad tröja med polokrage  - Använd. Säljer pga rensning ur garderoben. Fint skick.
Mönstrad mörkblå tröja - Snygg mörkblå tröja med ett unikt kedjemönster i vitt och rött. Tröjan har ett emblem på bröstet och långa ärmar. Perfekt för en stilren look.
Leopard mönstrad tröja - Tröja från hm med leopardmönster, storlek L men används av mig som brukar ha s i vanliga fall.
Polokrage - Säljer min polokrage från H&M eftersom att den blivit alldeles för liten på mig. Möts helst upp men kan frakta. Den är helt oanvänd
Svartvit mönstrad tröja  - Säljer en snygg svartvit tröja från H&M i storlek XS. Bra skick
Mönstrad stickad tröja med polokrage
Mönstrad stickad tröja med polokrage - 0 Mönstrad stickad tröja med polokrage - 1 Mönstrad stickad tröja med polokrage - 2 Mönstrad stickad tröja med polokrage - 3

Mönstrad stickad tröja med polokrage

Storlek: L
Märke: H&M
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mysig stickad tröja med ett geometriskt mönster i svart, grått och vitt. Tröjan har en hög polokrage och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Den har en avslappnad passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Jag är en xs-s tjej men storleken är L på denna tröjan och ger en perfekt overzised look.

Evangelina Rosello
Evangelina Rosello
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!