Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rhine stone hoodie - Cool svart hoodie med ett detaljerat skelettmönster i vitt som täcker framsidan och ärmarna. Dragkedja framtill och huva med skelettdetaljer. Perfekt för en unik stil.   Ny pris 800kr
Rhine stone hoodie 3Rare Storlek L - Köpte nyss men var för stor för mig, priss kan diskuteras under köp
Stone Island Hoodie - Svart hoodie från Stone Island med klassisk logotyp på vänster ärm. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och två fickor. Tillverkad i mjuk bomull och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar streetwear. Tröjan är i storlek M och passar storleken. Tröjan är oanvänd!👏
Svart hoodie från Stone Island  - Svart hoodie från Stone Island i storlek M. Tröjan har huva med snörning, dragkedja framtill och den klassiska Stone Island-loggan på vänster ärm. Tillverkad i mjuk bomull med ribbade muddar och fickor framtill. Perfekt för en chill och stilren look.
Svart hoodie från Stone Island - Svart hoodie från Stone Island med klassisk logopatch på vänster ärm. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomull som är skön att bära.
Svart hoodie från Stone Island - Säljer en svart hoodie från Stone Island med deras ikoniska märke på ärmen. Inköpt på nk 2024 så kvitto samt tags finns kvar, storlek M så passar S/M. Fint cond tvättad en gång endast
Svart hoodie från Stone Island - Svart hoodie från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Tröjan har dragkedja framtill, snörning i huvan och stora fickor. Tillverkad i 100% bomull för en skön och avslappnad känsla. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer. Finns i fler storlekar
Svart hoodie från Stone Island - Svart hoodie från Stone Island med klassisk logga på ärmen. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en stilren look. Materialet känns mjukt och skönt, troligen bomull.
Rhine Stone Hoodie
Rhine Stone Hoodie - 89

Rhine Stone Hoodie

Storlek: M
Färg: Svart

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

- Skick 9/10 - Storlek: M - Pris 399kr - Ordinarie Pris 899kr - Hör av dig på DM vid intresse! Mvh Secondrop

Secondrop
Secondrop
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!