Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå långärmad tröja  - Zara långärmad grå tröja med mycket bra skick
Grå långärmad tröja från Zara - En enkel och stilren grå långärmad tröja från Zara. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och passar till allt. Mjuk och tunn i materialet, vilket gör den skön att bära.
Grå långärmad - Grå långärmad med röda ränder från okaïdi. Storlek 150!!! Säljer för 70kr, fri frakt 🚚🤍🤍
Grå långärmad  - Sitter inte ihop med den vita tröjan under! Jättefin och skön💗
Grå långärmad - En grå lpngärmad som aldrig kommer till användning
Grå långärmad tröja🩶 - Grå långärmad tröja från zara, storlek S. Passformen är tight. Använd 1 gång. Skriv för fler bilder eller annat 💓
Grå långärmad croppad topp - Säljer en enkel och stilren grå långärmad topp Modellen är croppad och har en rund halsringning. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Grå långärmad
Grå långärmad  - 89 Grå långärmad  - 90

Grå långärmad

Storlek: S
Märke: Zara
Färg: Grå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Enkel grå långärmad tröja från Zara! Den är väldigt tunn och skön på sommaren till en kjol eller linnebyxor. Säljer då jag har två exakt likadana. (det vita märket är smuts på spegeln😇) Kan mötas upp i Stockholm eller så står köparen för frakt!

Johanna
Johanna
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Stone island tröja  - Fet stone island tröja i storlek 170cm, säljer den för att den är för liten. Passar skit bra med gråa eller svarta jeans. Hör av dig vid funderingar!
Svart hoodie från Burberry med dragkedja - Svart hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och guldfärgad dragkedja. Tröjan har fickor framtill, långa ärmar och en broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.