Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
jättesöt kofta - kofta från hm🌞aldrig använt bara testad
Jättesöt kofta! - Jättesöt och skön kofta från Gina Tricot i storlek XS, inga defekter eller hål förutom att snörena inte finns kvar, köparen står för frakten!💞
Jättesöt kofta! - Säljer denna jättesöta koftan som är knytbar där framme, märket är Yessica och den är i storlek M! Köparen står för frakten💞använd 1 gång!
Jättesöt kofta! - Säljer denna jättesöta koftan från märket Black Story i storlek M! Köparen står för frakten💞
Jättesöt mörkblå kofta - Jättesöt kofta med fickor som är mörkblå passar xs-s💗
JÄTTESÖT KOFTA 🎀 - Jag säljer en jättefin kofta med en rosa rosett 🎀 detalj i fram. Liknar en odd Molly kofta! 😍Den är i relativt fint sick förutom att knappen i fram har slutat fungera tyvärr.
Jättesöt leopardmönstrad kofta🤎 - Säljer en jätte snygg leopard-kofta från ZARA, den säljs inte längre och jag säljer pga ingen användning. Den är perfekt för kalla dagar eller mysiga sommarkvällar!! Bara att skriva för frågor!💞
Jättesöt kofta😇
Jättesöt kofta😇 - 89 Jättesöt kofta😇 - 90 Jättesöt kofta😇 - 91

Jättesöt kofta😇

Storlek: 134/140/xs/s
Märke: Gant

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesöt och fin liten kofta som passar bra som ”bolero”. Stl 134/140 för barn men passar bra som en kortare bolero/kofta för xs och s💞💞 köpte på Plick men märket är gant. Sparsamt använd💞

Klaris
Klaris
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Hollister Cardigan  - Nu säljer vi en oerhört eftertraktad cardigan från Hollister!😍Skicket är ofantligt bra! Inga tecken på användning alls!🥇Tveka inte på att höra av dig vid minsta fundering!🎿🥳
Satin linne - Perfekt skick