Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kofta från H&M - Säljer en stilren svart kofta från H&M. Den har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager-stil eller som ett enkelt basplagg i garderoben. Använd 1 gång så inga tecken på använd! Inga fläckar eller hål!💌💌i storlek s, 200kr! Kom privat för bild med den på.
Svart kofta från H&M - Snygg svart kofta från H&M med knappar framtill. Passar till allt!🖤
Svart kofta ifrån H&M - Svart kortare kofta från hm med rund halsringning och knäppning framtill. Koftan är croppad och har långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look. Lite kortare än vanliga koftor/tröjor.
Svart kofta från H&M - Säljer en stilren svart kofta från H&M i storlek XS. Den har långa ärmar och en klassisk design som passar perfekt till både vardag och fest. Koftan är i bra skick och är en del av deras Basic-kollektion.
Svart kofta från H&M - Säljer en svart kofta från H&M. Koftan har långa ärmar och är öppen framtill utan knappar eller dragkedja. Perfekt att slänga över en topp eller t-shirt för en enkel och stilren look.
Svart kofta från H&M - Fin svart kofta från H&M divided. Fint skick, som nytt.
Svart kofta från H&M - Säljer en snygg svart kofta från H&M med dekorativa knappar i silver. Koftan har en texturerad yta och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den har en klassisk rund halsringning och ribbade kanter.❤️
Svart kofta från H&M
Svart kofta från H&M - 0 Svart kofta från H&M - 1 Svart kofta från H&M - 2

Svart kofta från H&M

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart kofta från H&M med knappar framtill. Den har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. ❤️

Julia
Julia
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Brun  kofta med knytband - Mysig brun  kofta med långa ärmar och knytband i midjan.
Vit kofta med knappar - Från ginatricote
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!