Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Vintage nike kofta
Vintage nike kofta - 89 Vintage nike kofta - 90 Vintage nike kofta - 91

Vintage nike kofta

Storlek: XS, S, M
Märke: Nike

0 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

!INTRESSEKOLL! Funderar på att sälja denna jättefina Nike koftan:)) Köpt på plick så kan därför inte lova att den är äkta, men den kommer ursprungligen ifrån en vintage butik. Det står storlek S, men sitter jättefint oversized på mig som är en xs och den kan säkert passa en M också! Super bekvämt material, typ som en kofta:)) Skriv gärna privat eller i kommentarerna vad ni kan tänka er betala så får vi se om jag säljer den🥰 Om ni har frågor så är det bara att fråga på!

Steffiii
Steffiii
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta från Uniqlo  - Säljer en beige kofta från Uniqlo i storlek S, tillverkad i mjuk ull. Koftan har ribbade muddar, två fickor fram och stängs med tre knappar. använd ca 3 gånger 🤍 pris går att diskutera
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Figursydd cardigan - Använd ca 1 gång så skicket är som nytt, alla knappar intakta 🌸
Vinröd kofta - Mysig vinröd kofta med lång ärm och knappar framtill. Koftan är stickad och har en enkel, klassisk design som passar perfekt till lager-på-lager under kyliga dagar.
Grå omlott kofta med knyt - Säljer en ljusgrå omlott kofta med knyt i sidan. Koftan har v-ringad hals och långa ärmar, och är stickad i mjukt material. Perfekt att styla med ett linne under och jeans för en chill look.