Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zebramönstrad glittrig tröja❤️ - Säljer en svart och silverglittrig tröja med zebramönster från HM som är lite av den dyrare sorten❤️
Zebramönstrad tröja  - Säljer en snygg zebramönstrad tröja i beige och svart. Jättesnygg och super skön! Hör av dig för fler bilder.
Offshoulder tröja - Offshoulder tröja från Hm, nyskick
Svartvit zebramönstrad croppad tröja - Säljer en trendig fin svartvit zebramönstrad tröja med långa ärmar. Tröjan är croppad och har en avslappnad passform💕
Off shoulder tröja  - Mysig Off shoulder tröja perfekt till hösten i jättebra skick
Zebramönstrad tröja - Säljer en mysig brun tröja med svart zebramönster.
Zebramönstrad tröja  - Säljer en av mina favorit tröjor då jag rensar garderoben! Jätterin, inge nopprig alls och är bekväm. Den sitter fint, fått många komplimanger och är perfekt nu till våren! Pris kan diskuteras ❤️
Zebramönstrad offshoulder tröja
Zebramönstrad offshoulder tröja  - 0 Zebramönstrad offshoulder tröja  - 1

Zebramönstrad offshoulder tröja

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en tröja från ginatricot med svartvitt zebramönster. Tröjan har offshoulder-design med hög hals och långa ärmar. Materialet är mjukt och ribbat, köpt på Karlaplan i höstas. Kommer inte till användning längre

Julia
Julia
(14)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Satin linne - Perfekt skick
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!