Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Victoria secret  - Helt ny och oanvänd push-up bh ifrån Victoria secret, alla lappar kvar. Storlek 36C
Victoria Secret ipadskal - Ipadskal använt 2 år ungefär men ligger bara hemma i garderoben nu. I fint skick men har lite förslitning som man ser på sista bilden. Till iPad generation 2 och 3
Victoria Secret Pyjamas  - Ett svart pyjamas set från Victoria Secret med både shorts och tröja. Den är helt oanvänd, endast testad💞Säljer den p.ga att den är för stor.
Victoria secret bh  - En svart Victoria secret push up  bh med diamanter på banden i storlek 75 B men passar på mig som är 80 B har köpt begagnad för 800 vissa diamanter har ramlat av, skriv till mig om du vill ha mer information eller bilder. Pris går att diskutera💕
Victoria Secret nattlinne  - Nattlinne från Victoria Secret, 150kr 🫦
Victoria secret stringtrosa  - Helt nya, prislapp kvar!
Victorias secret trosor  - Helt nya, aldrig testade.
mrpeanutbutter

victorias secret bombshell add 2 cups

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

440 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

såå sjukt snygg vs bh! helt ny, endast testad (passade tyvärr inte) :( storlek 32AA! skriv vid frågor 💓 köpt för 600kr

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Rutig halsduk från Burberry - Snygg klassisk halsduk från Burberrys i 100% lammull. Beige botten med rutigt mönster i svart, vitt och röda linjer. Mjukt material och fransar i ändarna.
Royal Honey VIP - 12st - Royal Honey VIP är ett kosttillskott i praktiska portionspåsar, tillverkat i Malaysia. Varje förpackning innehåller 12 påsar à 20g. Produkten är oöppnad och i nyskick, med tydlig näringsinformation och ingredienslista på baksidan.
Svart flätat bälte med bruna skinn-detaljer - Snyggt mörk blått flätat bälte med bruna skinn-detaljer vid spännet och änden. Bältet har ett klassiskt silverfärgat metallspänne och passar perfekt till jeans eller chinos. Flätad design ger en cool och modern känsla.
Glow Patrol by CAIA Mugg - Söt vit mugg med rosa Glow Patrol-motiv från CAIA. Perfekt för kaffe eller te, med lekfull design och glada figurer. Muggen ser ut att vara i mycket gott skick utan synligt slitage eller repor. Passar både till samlare och som present.
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
Burberry bälte - 2 sidig, helt ny
Lv bälte - Helt ny
Rutig grå halsduk från Barbour - Snygg rutig halsduk från Barbour i olika nyanser av grått och beige med inslag av brunt. Gjord i 100% ull och har klassiska fransar i kanterna. Perfekt accessoar för att höja din stil under kyliga dagar.