Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Acne mössa  - Säljer denna super fina acne mössa då den tyvärr inte kommer till så mycket användning💓den är i jätte bra skick och nypris är 1500, säljer för 1000💓
Acne mössa - Säljer min rosa acne mössa som är sparsamt använd! Köptes förra vintern, nypris 1300kr
Acne mössa - Säljer denna acne mössa då den inte kommer till användning. Använt sparsamt. Nypris 2199 säljer för 1800
Acne mössa - Jätte fin acne mössa! Har anväd ett fårtal gånger men men ser helt ny ut, jätte mysig och super snygg🥰 priset går att diskutera, möts inom Stockholm! Kom privat för frågor osv!
Acne mössa💞 - Super fint skick. Kommer inte till användning🌸
Acne mössa - Säljer nu min älskade acne mössa då jag ska köpa en ny. Självklart är den äkta! Och är verkligen favorit mössan att ha nu under hösten och vintern😍 köptes för 1200 och säljer den för 800 kr💞
Acne mössa ljusgrå - Acne mössa i ljusgrå färg, köpt 2019 för 1600kr. Kan ej hitta att denna färgen är tillgänglig längre, men väldigt fin färg.
Acnemössa!
Acnemössa! - 89 Acnemössa! - 90 Acnemössa! - 91

Acnemössa!

Storlek: ONESIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Acne

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är i superbra skick och väääärldens skönaste. Kommer inte längre till användning hos mig. Inget som gör att den inte ser nu ut. Köpt för 1100kr i acnebutiken. Pris kan diskuteras.

Martadanielsson
Martadanielsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Blå Louis Vuitton mössa  - Snygg blå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och uppvikt kant med LV-logga framtill. Stickad i mjukt material som känns lyxigt och bekvämt. Perfekt accessoar för att lyfta din look med designer-vibe.
Grå rutig Louis Vuitton mössa och halsduk  - Snygg grå mössa och halsduk från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill.
Svart Moncler mössa med logga - Svart mössa från Moncler med klassisk uppvikt kant och broderad Moncler-logga framtill. Mössan är stickad i mjukt material och har en liten vit etikett med Moncler-tryck på sidan. Perfekt för kalla dagar och snygg till streetwear.
Grå Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan är stickad och har en bred uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill hålla dig varm med stil.
Burberry mönstrad mössa i grått och vitt - Snygg mössa från Burberry med grått och vitt mönster och stor logotyp framtill. Mössan har ett grafiskt mönster med B-bokstäver och är stickad i mjukt material. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.
Fendi bälte svart - Säljer denna helt nya Fendi bälte med svart design och svart och guld logga. Bältet har aldrig använts och är helt ny. Skriv gärna om ni har några frågor pris kan diskuteras. Påse och box skickas med också!
Ljusrosa bikini med knyt - Säljer en ljusrosa bikini med trekantsformad överdel och knyt både i nacken och ryggen. Underdelen har knyt i sidorna. Från shein där av pris, säljer för den ej passade. Bara provad en gång över kläder. Underdel - S, Överdel - L