Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart flaska från AirUp - Säljer min airup eftersom aldrig kommer till användning. Använd 3 gånger. Köpt för kring 700kr
Flaska - Isolerad så håller din dricka varm och kall beroende på.
Air up vattenflaska  - Air up vatten flaska i färgen hot pink, ser som ny ut.
air up pods/ Smaker - SÖKER!!! Skriv om ni har🫠
A1r podds PRO 2 - Helt nya a1r podds dem är helt oanvända allt fungerar med hörlurarna dem är i nyskick kvittot saknas tyvär. Kom med ett prisförslag
Flaska/ vas med ljusstake - En handmålad flaska eller vas med motiv av vindruvor och gröna blad. Med en guldig ljusstake. Pris för båda
Flaskor  - Flaskor, nya & använda.   Det som är överstycket är sålda!
Pearl White lock till Air Up-flaska - Säljer ett lock i färgen Pearl White till Air Up-flaska. Locket kommer i originalkartong och är designat för att passa Air Up-systemet. Perfekt om du behöver ersätta eller uppgradera ditt nuvarande lock.
Alicia
Alicia
AirUp flaska + poddar
AirUp flaska + poddar  - 89 AirUp flaska + poddar  - 90 AirUp flaska + poddar  - 91

AirUp flaska + poddar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Silver

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna oanvända Steel flaska från AirUp samt två oöppnade poddar i smaken Strawberry/ Lemongrass. Eftersom flaskan är i stål håller den vattnet kallt i upp till 14 timmar. 250 kr exkl frakt.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart Ferragamo bälte med silverdetalj - Snyggt svart bälte från Ferragamo med ikoniskt, rundat spänne i silverfärgad metall. Bältet är gjort i slätt skinn och har en stilren, klassisk design som passar till många outfits. Perfekt accessoar för att lyfta din look.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Marinblå spets-bh från Intimissimi - Snygg marinblå bh från Intimissimi med vacker vit spetsdetalj i blommigt mönster över kuporna och längs kanten. Justerbara axelband och elegant design som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena underkläder med det lilla extra.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Rutig halsduk från Acne Studios - Supermjuk, lång och fluffig halsduk från Acne Studios i rutigt mönster med toner av grått, grönt och brunt. Stora rutor och långa fransar i ändarna ger en cool vibe. Perfekt accessoar för att lyfta din höst- eller vinterstil.