amandaniilsson
amandaniilsson
 - 89  - 90

Storlek: X
Kategori: Skönhet

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sparsamt användt contourkit från Anastasia. Köpte i fel färg och därför har endast 2-3 skuggor användts i paletten. Plasten har skrynklat sig på utsidan, därav hur den ser ut. 50 kr + frakt :) färg: medium/dark

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
smink - lite är använt och lite är nytt💘mascara är såld!
CAIA Face Palette Classy - Säljer min classy palette från CAIA.  Paletten innehåller fyra puderprodukter: contour, bronzer, blush och highlighter. Har använt bara en gång därmed är den nästan som ny!💗
Glow Watermelon hudvårdsset - Glow Watermelon hudvårdsset med toner, sleep mask och glow drops. Alla produkter har en ljusrosa färg och kommer i snygga glasförpackningar med rosa lock. Tonern fräschar upp, masken återfuktar och glow drops ger extra lyster. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och återfuktad look.
Caia Glow Bronzer La Digue - Caia Glow Bronzer i färgen La Digue. Använd några gånger.
CAIA Contour Stick Hazelnut - Säljer pågrund av att jag köpt ett nytt stick, så därför behöver jag inte detta längre. Den sitter bra under dagen, är lätt att applicera och blir inte fläckig. Priset går att diskutera, hör gärna av dig vid frågor💗
Luu Professional Builder Gel Frosty Pink - Builder gel från Luu Professional i färgen Frosty Pink. Kommer i en rund svart burk med rosa text och har en hög viskositet, perfekt för att bygga naglar. Gelen har en ljusrosa, mjölkig ton och är enkel att applicera för ett snyggt resultat. Alldrig använd!
Rhode Peptide Lip Tint 'Salty Tan' - Rhode Peptide Lip Tint i färgen 'Salty Tan', ett läppbalsam med peptider som ger en mjuk och återfuktad känsla samt en naturligt rosabrun ton. Tuben är smidig och har en modern design i plast, perfekt att ha med sig i väskan.
Stor sminksamling med paletter och blush - Säljer ett stort kit med smink från NYX, Isadora, e.l.f., Maybelline och Revolution. Innehåller foundation, rouge, highlighter, ögonskuggspaletter i varma och neutrala toner, mascara, läppglans och läppstift i nude och rosa nyanser. Perfekt för dig som vill testa olika looks och märken. 80kr styck eller paketpris.