Wilma Laurin
Wilma Laurin
Ljus i formen ”Rose”
Ljus i formen ”Rose” - 89 Ljus i formen ”Rose” - 90 Ljus i formen ”Rose” - 91

Ljus i formen ”Rose”

Storlek: .
Kategori: Övrigt
Färg: Rosa

65 SEK

Beskrivning

Handgjort ljus i formen ”rose”. Gjord av återvunnet stearin och sojavax. Packas väl och samfraktar gärna! Kolla gärna mina andra annonser:)

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Airpods pro 2  - Med magsafe charging case och aktivt brusreducering
Louis Vuitton svart armband Monogram - Snyggt svart armband från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgad LV-logga. Tillverkat i exklusivt skinn med detaljer i silver. Kommer med original ask, dustbag och påse. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och stil.
Marinblå H skärp i skinn - Snyggt marinblått bälte från H med klassisk H-spänne i silverfärgad metall. Bältet är tillverkat i exklusivt skinn med vit kontrastsöm längs kanterna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Svart H-bälte - Säljer ett svart bälte på 130 cm. Det är ganska slitet men det syns inte så tydligt.
Lv bälte svart - Helt ny storlek från 115-125
Lv bälte  - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har snygga detaljer med präglad text på insidan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Svart prickig body från Zara - Jätte gullig prickig body från Zara med knytning på axelbanden. Säljer då den är för liten💞
Louis Vuitton belte - Säljer ett helt nytt Lv belte till ett super bra pris!!!!.