Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd och blå bh med spetsdetaljer - Två snygga bh:ar i rött och blått med unika spetsdetaljer på ryggen. Perfekt för att lägga till en touch av stil under dina kläder. De har justerbara axelband och en bekväm passform. Säljer båda för 169 kr.
Blå bh - Ljusblå bh jättefin, minns inte vart den kommer ifrån men tror det var lindex, kapphal eller h&m 💖 storlek 85C
Blå bh - Söt bh, använd typ 1 gång 🤍 Postar samma dag du köper!!
Blå bikiniöverdel med spetsdetalj - Supersöt blå bikiniöverdel med vita spetsdetaljer längs kanten och knyt i nacken. Kuporna är vadderade för extra stöd. Säljer pågrund av att den inte längre passar
Rosa/blå bh - Aldrig använt.
Blå push upp bh - Aldrig använd så är i nyskick endast testad när jag testade den hemma!😊🫶❤️
Blå push upp bh - Inte ens testad! Köpt på New Yorker och är i storlek 75A
Blå blommig bikini - Supersöt blommig bikini från Nelly, storlek S. Använd fåtal gånger💞 säljer då den är för stor för mig
Hanna
Hanna
Blå blommig bh med spetsdetaljer
Blå blommig bh med spetsdetaljer - 0 Blå blommig bh med spetsdetaljer - 1

Blå blommig bh med spetsdetaljer

Storlek: 85C
Kategori: Övrigt
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt blå bh med vita blommor och spetsdetaljer. Den har en liten rosett framtill och justerbara axelband för perfekt passform. Ej använd.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissmi BH 75B - Säljer denna sjukt snygga intimissmi bh, hör av vid egna bilder innan köp‼️kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär💕💕
Brunt skärp från Ralph Lauren - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med RL-logga i guld på spännet. Bältet är gjort i slätt skinn och har stilrena sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch och den klassiska RL-detaljen framtill.
Svart H bälte silver logga - Svart H bälte med silver logga
Burberry bälte rutigt & svart - Två snygga Burberry-bälten säljes! Ett klassiskt rutigt bälte i beige, rosa och svart med silverfärgat B-spänne, samt ett svart bälte med diskret rutmönster och silverfärgat spänne. Båda i skinn och levereras med originalpåse och Burberry-påse.
Svart mössa Starlight med röd logga - Svart mössa från Starlight med en röd logga broderad framtill. Enkel och stilren design, perfekt för dig som gillar streetwear. Mjuk och skön passform, passar både till skolan och häng med kompisar.
svart hm body  - passade inte mig tyvärr
Rutig Burberry bälte med B-spänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort svart B-spänne framtill som ger en cool statement-look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.