Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blått mocha bälte från Massimo Dutti - Snyggt Blått bälte från Massimo Dutti i storlek S (60 cm). Bältet har dubbla sömmar längs kanterna och är gjort i skinn. Original pris 600 kom gärna och fråga💯
 rosa och blått bälte - Snyggt flätat bälte i rosa och blått med beige skinn-detaljer och silverspänne. Bältet har ett coolt mönster och passar perfekt för att ge outfiten lite extra färg. Märkt med 'FASHION' på lädret vid spännet.
Blått och vitt flätat bälte - Snyggt flätat bälte i blått och vitt med bruna skinn-detaljer och silverfärgat spänne. Bältet har ett coolt mönster och passar perfekt till jeans eller chinos för en avslappnad men stilren look.
Blått och brunt mönstrat bälte - Säljer ett snyggt bälte med geometriskt mönster i olika blå nyanser och brunt. Bältet har en robust metallspänne och är tillverkat i skinn med textildetaljer. Perfekt för att ge outfiten lite extra edge. priset går att diskutera.
Blått flätat bälte - Snyggt blått flätat bälte med en klassisk metallspänne. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Bältet är flexibelt och passar till många olika stilar.
Blått flätat bälte  - Snyggt flätat bälte i olika nyanser av blått, vitt och svart med detaljer i brunt konstläder och ett silverfärgat spänne. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en sportig och modern touch.
Melle

Blått herme bälte

Storlek: 115
Kategori: Övrigt
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

115 cm aldrig använd

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry vändbart bälte - Säljer ett vändbart Burberry-bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött på ena sidan och helsvart skinn på andra. Snyggt spänne i silverfärgad metall med Burberry-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Pris inte hugget i sten, bara att skriva om de är något du undrar över.
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
DIF klibbor - Klistermärken. DIF klibbor.
Säljer en louvin vultionön  - Inga skador de är en normal bält som heter luvin vution
Randigt flätat bälte med skinn-detaljer - Snyggt flätat bälte med randigt mönster i svart, grått och vitt. Bältet har bruna skinn-detaljer vid spännet och änden, samt ett silvrigt metallspänne. Perfekt för att ge outfiten lite extra edge och passar till både jeans och chinos.
Hermés bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med klassiskt stort H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, tidlös design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Designer bälten Louis Vuitton & Burberry - Flera snygga designerbälten från Louis Vuitton och Burberry. LV-bältena har klassiska monogram, schackrutor och färgglada tryck, medan Burberry-bältena har ikoniskt rutigt mönster i beige, rött och grått. Alla har metallspännen med logotyp. Perfekt för att lyfta din outfit. 200 kr styck eller 2000 för allla
Intimissimi bh - Intresskoll!