Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bottega veneta armband  - Säljer detta så fina bottega armband som jag fick av mamma för rätt längesen. Färgen är en lila brun färg typ. Säljer då jag har ett annat i en liknande färg. Jättefint skick, tyvärr har jag inte lådan:(❤️ köpt i butik för jättelänge sen, ursprungspriset är 2300kr💗
Bottega Veneta solglasögon - Köpta på NK 2023, mycket bra skick sparsamt använda
Armband  - Säljer min sons valentino armband, det blåa är köpt från 2023 och det gröna köpte han i början 2024. Eftersom det va så längesedan så har han inget kvitto kvar. De är köpta från NK.                 700kr styck
Kristall armband  - Ett kristall armband köpt för 3 mån sedan i kristall rummet. Inte jag som köpte så vet inte vad den köptes för men på vikten skulle jag uppskatta att den kostade 100 kr. Osäker vilken kristall men iaf äkta💓kontakta för mer info kan mötas upp
Armband - 1 för 60  2 för 110 3 för 160 Armbandet är platerat i silver. Inget av armbanden är använda.
Armband - Säljer detta riktigt snygga och lyxiga armband. Aldrig använt. Så toppskick med andra ord. De som kommer med är Armbandet, fodral, ”verktyg” för att skruva, certifikat och en tygpåse. Tveka inte på att ställa frågor. INTE ORG1NAL.
Två  fina armband  - Ett avokado-armband och ett seedbeads-armband med lås enligt bild . Egentillverkade.
Armband - Säljer detta armband som är köpt i USA för 449:-. Det är i nytt skick och spännet går att justera.
Rasmus Allbäck
Rasmus Allbäck
Bottega Veneta armband
Bottega Veneta armband - 89 Bottega Veneta armband - 90 Bottega Veneta armband - 91

Bottega Veneta armband

Storlek: One size
Kategori: Övrigt
Färg: Grön

799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klassiska Bottega Veneta armband i färgen grön och i bra skick!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
INTIMISSMI GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink - BH från intmissmi. GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink
Spets body från h&m - Säljer den populära spetsbodyn från hm!!💞 säljer för den kom inte till användning!
Svart H-bälte - Säljer ett svart bälte på 130 cm. Det är ganska slitet men det syns inte så tydligt.
Burberry rutigt skärp med BB-spänne - Säljer ett Burberry bälte i klassiskt beige och rött rutigt mönster med silverfärgat BB-logga som spänne. Bältet är gjort i skinn och har den ikoniska Burberry-rutan med röda och svarta detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Moncler mössa med ränder - Snygg svart mössa från Moncler med breda randiga detaljer i rött, vitt och marinblått. Framtill sitter Monclers klassiska broderade logotyp. Mössan är stickad och har en mjuk, skön känsla som passar perfekt när det är kallt ute.
Korthållare grå - Bra kvalité, oöpppnad, pris kan diskuteras
Stranger things kinder joy - Alla är kvar förutom dustin. Säljer inte under 50 kr, så man kan alltså inte bara köpa en utan fler. För fler frågor hör av er privat!