Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maria Nilsdotter örhängen  - Jag säljer nu mina två marianilsdotter örhängen! Ny pris är 5495kr styck men jag säljer för 4500kr styck. Kom gärna med prisförslag. Andvända ca 5 gånger. Box inkluderas!
Maria nilsdotter örhängen - Säljer dem här 2  Maria Nilsdotter örhängena då jag samlar till ett annat. (Kan köpas ett och ett)
Maria nilsdotter - SÖKER saker från Maria Nilsdotter. ❤️❤️
Maria Nilsdotter örhönge - säljer mitt jätte fina örhönge som inte säljs längre. Säljer 1 st. Nypris 3000kr. Box ingår. Kvitto finns. Skriv för egna bilder.
Maria nilsdotter halsband tuvstarr - Säljer detta jättefina halsband i modellen tuvstarr. Orginalpris 2900 och halsbandet är i väldigt bra skick. Kedjan är i längden 45 och boxen medföljer💓kom gärna med bud
Maria nilsdotter - Maria Nilsdotter halsband! Köpt för nästan 5000 kr. Säljer för endast 3000. Mycket använt men ser ut att vara i fint skickd
Maria nilsdotter - Två st Maria Nilsdotter örhängen! Nypris 4000 kr st, bud från 2500 kr st. Extremt populära! Knappt använda 💕 Kommer lägga upp mer Maria Nilsdotter
MARIA NILSDOTTER!  - Säljer mitt fina halsband som är väldigt likt Maria Nilsdotter halsbandet! Mycket bra skick på halsbandet. Säljer halsbandet för 400 plus frakt!
Sellout🐻🐻
Sellout🐻🐻
Maria nilsdotter örhängen
Maria nilsdotter örhängen  - 89 Maria nilsdotter örhängen  - 90

Maria nilsdotter örhängen

Storlek: X
Kategori: Övrigt

4400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har tröttnat så om nån vill byta skriv. Eller om ni kan köpa för bra pris. Köptes i juni och man kan putsa dom i butiken gratis.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart Ferragamo bälte med silverdetalj - Snyggt svart bälte från Ferragamo med ikoniskt, rundat spänne i silverfärgad metall. Bältet är gjort i slätt skinn och har en stilren, klassisk design som passar till många outfits. Perfekt accessoar för att lyfta din look.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Marinblå spets-bh från Intimissimi - Snygg marinblå bh från Intimissimi med vacker vit spetsdetalj i blommigt mönster över kuporna och längs kanten. Justerbara axelband och elegant design som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena underkläder med det lilla extra.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Rutig halsduk från Acne Studios - Supermjuk, lång och fluffig halsduk från Acne Studios i rutigt mönster med toner av grått, grönt och brunt. Stora rutor och långa fransar i ändarna ger en cool vibe. Perfekt accessoar för att lyfta din höst- eller vinterstil.